Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / T?rnak Sanat? / Tırnak dövmeler
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Tırnak dövmeler

Filter articles
Yapışkanlı veya bir römork olarak

Temel olarak tırnak dövmeler iki türü vardır. Çoğu küçük motifler kendinden yapışkanlı etiket kullanılabilir. Taşıyıcı folyo ve tutkal ile dövmeler kolayca cımbızla kaldırılır çünkü uygulama sonra çok kolay. Römork çeşitli kalınlıklarda mevcuttur ve ya doğrudan kaydedilebilir ve tırnak üzerine yerleştirilen veya ilk gerekir gibi tırnak çıkartmaları için biraz zaman suya batırılmış. Tüm tırnak çıkartmaları birlikte olduğunu sonunda tırnak kilitlendi. Yani, uzun tırnak dövme stick ve form ve renk güçlü tutmak.

Tırnak içinde çok sayıda tasarım değişik dövmeler

Tırnak dövmeler, fantezi tırnak sanat hızlı oluşturulması olarak kullanımı kolay çıkartmaları için idealdir. Motifler çok çeşitli kolay herhangi bir stil oluşturmak verir. Grafik, çiçek, süs veya romantik - her tırnak tasarım olup istenilen için doğru tırnak çıkartmaları. Böylece tırnak tasarım kıyafeti ve kişisel tarzı kolayca adapte edilebilir birçok konu farklı renkler veya renk kombinasyonları mevcuttur. Birçok çıkartmaları da, doğal veya yapay tırnak kadar yeni ve özgün sanat eserleri yaratmak birleştirilebilir.

Tam kapak dövme kadar tek konu

Küçük dövme çıkartmalar tam kapak veya Fransızca tırnak için, motifler mevcuttur. Tırnak tasarım çok hızlı bir şekilde uygulanabilir. Nail art çıkartma formunda tırnak makasları ile mükemmel yerleşim için getirdi ve "el yapımı" bir fırça veya airbrush tekniği ile bu yüzden çok zor.

Bir yüzey mühür

Böylece tırnak dövmeler tutun ve tırnak ayırmak değil, bir mühür son adımda uygulanır. Tırnak nasıl tasarlandığına bağlı olarak, olabilir kullanılan bir üst kat veya kullanılan vernik. Üst kat altında ışık birimi sertleştirilmiş ve için özellikle sert ve parlak bir yüzey sağlar böylece kalıcı olarak güzel tırnaklar.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası