Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / T?rnak Sanat? / Şekiller
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Şekiller

Filter articles

Küçük, basit şekiller o renkli arka plan üzerinde parlaklık. Genel bir resim uyması ve henüz aksesuarlar dikkat çekiyor. Endüstriyel prefabrik şablonlar, ürün ve sanatsal ifade ... sanat ne de çok kendi bağlantılı kalıplarının 20 erken Marcel Duchamp ve hazır maDes ile Century, şimdi mimari tasarım, iç tasarım, sanat ve fotoğraf bir günlük aracı haline gelmiştir başladı. Sıradan, seri ve büyük ölçüde makine üretilen nesneler ve sanat varolan bir çalışma içine yerleştirilir ve bu yüzden sanatın kendisi bir eseri değişen şekilleri vardır. O Andy Warhol ve Jasper Johns ve resim-kahve fincanları bulmak için onun içinde büyük ölçekli ve uyarı işaretleri gibi sesler yasaklandı tuval üzerine çorba teneke gibi sesler - ve bu tırnak tasarımı da mümkündür.

Tırnak şekil renk entegre edilebilir plastik veya metalden yapılmış küçük, basit şekiller vardır tasarlanmış, çivi boyalı. şekiller yıldız, kupa, kelebekler ya da çiçek biçiminde gelecek, bu nedenle, hemen hemen her renk vardı edilmelidir güzel bir şekilde tasarlanmış çivi son şekli vermek olabilir. Onlar sertleşmemiş boya kolayca eklenebilir çünkü. boya, bir defa sertleşti mu da tırnak şekli sabit ve dayanıklı. küçük model veya ayrı ayrı uygulanabilir serisi, tek bir tırnak bir vurgu olarak bir el süslüyor ya da çivi yardımıyla tam bir resim oluşturur. Eğer profesyonel tırnak teknisyenleri yanı sıra amatör sanatçı için için çok sayıda tasarım seçeneği var.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası