Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
150'den fazla LED jelleri
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Tırnak Sanatı / Payetler

Payetler

Filter articles

Tırnak tasarımı sanatında, imkansız neredeyse hiçbir şey yok. Her şey, çivi güzel ve ilginç şekil için kullanılabilecek herhangi bir gerçek sanatçı gibi, tırnak sanatçı da son derece yeni fırsatlar bulmakta yaratıcı vardır. Birçok doğal ve yapay malzemeler ve kullanılabilir olduğunu iyi kullanılır ve aslında kullanılır. Bu malzemelerin ve kaynakların inanılmaz bir çeşitlilik ile çalıştığı için Nail Art, oldukça sıradışı bir sanat sadece sınırlı teknik donanım gerektirir ve sanat eserleri güzelleştirmek küçük bölgelerde koruyabilirsiniz.

Tırnak pul bilmek neredeyse bakmak nasıl pul, karışık desenleri tekstil moda-bilinçli bayanlar. Şimdi, giyim üzerinde dikili ne olduğunu tabii ki aynı zamanda daha küçük bir versiyonu bir çivi için uygulanabilir. Tırnak pul sertleşmemiş kaplama veya hala çözülmüş UV Jel konur ve tırnak için kompozisyon kür sıkıca bağlayın. Onlar tırnaklarınıza dayanıklı ve güzel parlak sihirli etkiler vardır. pul sadece sayısız ince, parlak, yanardöner, parlak veya mat renkler, aynı zamanda metalik tonlar ve beyaz sadedir. Biz yelpazemizi bakmak davet - tabii, pul tamamen Avrupa standartlarına uygun, onlar doğrudan üretici gelir ve son derece dayanıklıdır. tırnak sanat, eğer onlar da dayanıklı sadece eğlenceli için.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€

nded uluslararası