Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / T?rnak Sanat?
Fizz boncuk havyar modern bir görünüm için, tirnak küçük topları
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

Tirnak, orada pek bir şey yok. Yeni ürünler her zaman popüler ve kim var bu ilk, özellikle kıskanıyorum. Bizim NAIL-EON Fizz boncuk ile kendisi pek beneidenden gözleri kaydedebilirsiniz. Havyar etkisi Tırnaklarınızı için kullanın. Merak edeceksiniz şimdi emin ne var senin tirnak havyar bulmak. Hiçbir şey! Sadece etkisi.

Yeni trend ismini için bir kredi olduğunu. Havyar sadece özel bir incelik değil, o da zaten bakım kumaş kırışıklıkları mücadele olarak bilinir. Bu nedenle, bu seçkin çivileri inanmaya. -İn yön değil gerçek havyar, ama tam olarak bu etkiye neden küçük boncuklar.

Benzersiz bir 3D etkisi bizim Fizz boncuk ile oluşturun. Renkli cila gerekir. Bunu için tırnak içinde iki kat uygulama. Boya çok çabuk kurur, en iyi, tek tek her tırnak çalışır. Boya hala ıslak, eşleşen küçük boncuklar serpin. Tüm tırnak kapalı sonra boncuk tekrar basın ve kuru tirnak sağlar.


Ürünlerimiz yüksek kalitede en güzel tırnak sanat kreasyonlar için kullanın. Ürünlerimiz Avrupa standartlarında gereksinimlerine tabi bulunmaktadır.
Boyutlar
+
0.021 Metre (m)
0.038 Metre (m)
0.085 Metre (m)
Görüşleri
+

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası