Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Tırnak Sanatı / Yüzükler
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Yüzükler

Güzel bir kadın elleri takı yapmak. Yüzük, kemer, zincir ve renkli tırnaklar ve Geleneksel takı. Ama pek çok kadın, bu da, sadece geleneksel giyim neden, abartısız takı sıkıcı? Bir şey fark (görünüşteki gibi tat olmadan) olması gerekiyorsa, o zaman sadece sağ tırnak sanatla ilgili halkalar ile tırnaklar sanat tasarım çivi. Plastik şeffaf veya beyaz halkaları - çok farklı şekillerde boyanmış ve aksesuarları ile dekore - yapay tırnak gibi sıra. Değil, aynı zamanda gerekli aksesuarlar: ev komple işleme ekipman mevcuttur her zaman olmadığı için, küçük ve büyük paketler halinde sadece yüzük (büyük miktarlarda maliyet ile orantılı olarak satın alınacak sezon fiyat burada da geçerli) web sitemizi ziyaret ediniz tırnak halkaları işlemek ve tırnaklarınızı şekilde uyarlayabilirsiniz. Set muz dosyasında, blok zımpara, uygun desteği ile torsiyon çubuğu, çeşitli desen ve talimatlarda halkalar yer almaktadır. Tabii ki bireysel olarak tüm bu ürünleri satın alabilirsiniz.

Tırnak yüzük ve aksesuarları, plastik ve kalıp yapılmış takı için Avrupa standartlarına uygundur. yorum ve tamamen güvenlidir tırnak stüdyo geliyor yanı sıra evde de kullanılabilir. Senin güzel tırnaklar için yüzük eşleşen tasarımında hayal edelim ama vahşi koş!


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası