Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / T?rnak Sanat?
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2017
Nail art pop'ları için sunum ya da egzersiz tırnak tasarım
Ayrıntılar
+

Bunlar nail art pop'ları bir çubuk daha iyi işlemesi için bağlı bir ipucu için oluşur. Bu pop'ları ile basit bir şekilde ve farklı tırnak tasarımları oluşturabilir ve başıboş yaratıcılığını için vermek. Pratik ve yaratıcılık çok pratik değil, her zaman kendi trinak olur ama en iyi tasarımları geçeceksiniz. Modelleri her zaman bulunamadı. Bu nedenle vardır nail art modelleme teknikleri ve tırnak tasarımı ihtiyaç almak için rutin öğrenmek için en kolay yolu açılır.

Müşteriler, tırnak sanat çıkar da çok pratik olabilir. Çoğu sahip müşterilerin gerçek bir fikir sizin tırnak sanat için bu süre ister. Pop'ları ile sadece müşterileriniz tırnak sanat üzerine gelebilirsiniz. Bu kararı tırnak tasarımları kolaylaştırır ve müşteri sadece gösterileri teklifinizi çeşitliliği içine bir fikir alır.

Farklı bir renk olarak daha iyi gösterilebilir. Jel veya uygun jel cila ve Akrilik boyalar bahşiş uygulandığında doğru renk genellikle ancak gerçekten görülür.


Görüşleri
+

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası