Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Tırnak Sanatı / Kalem
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Kalem

Filter articles

Bir sanatçı gibi boyuyor. Küçük alanlarda, hassas rakamlar ve ayrıntılı olarak sunulmaktadır nesneleri Güzel hatları, ancak tırnak sığamayacak kadar - çivi sanat olduğunu söyledi. Fırça ve diğer kaba araçlar burada kullanılamaz - Sanat motifler tırnak üzerinde sözde tırnak sanat kalem ile conjured olduğu gibi ince çizgiler gerektirir. Boya ve donatılmış küçük bir parmak tırnak üzerinde hassas, hassas çalışma sağlayan küçük bir metal uç ile dolu bir sentez 10 ml şişe Kalem. Tabii ki, üzerinde etiket veya bindi tutkal olarak önceden üretilmiş ince motifler olabilir tırnak - ama güzel 48 farklı renklerde ışığımla el boyaması motifleri vardır. Kalem basit, tek renkli boya ve metalik, gösteriş ve daha fazla renk versiyonları mevcuttur.

Tırnak sanat kalem üretici doğrudan gelir. Biz her açıdan Avrupa standartlarına uygun kaliteli ürünleri garanti eder. Bu yapay üzerine renkli boya gibi doğal çivi ile çok ince çizimleri veriyor, çünkü tırnak sanat kalem, kullanımı kolaydır. Eğer tırnaklarınızı bu küçük mucize kalemle oluşturmak için çalışıyoruz, özel bir yetenek, hiçbir eğitime ihtiyacımız yok. Tüm ihtiyacınız biraz hayal gücü ve istikrarlı bir eldir. Ya da sizin için stüdyoda çizim yapan bir çivi sanatçısı. tırnak sanat kalem için de tırnak salonu olarak kullanılmaktadır.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası