Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Tırnak Sanatı / Konad Damga
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Konad Damga

Filter articles

Eller seksi, onlar estetik kadınlık, sembolleri, ve iyi tasarlanmış olması bakımlı istiyorum. Cilt ve tırnakların temel bakım ve mutlaka şekil ve renk çivi güzelleştirilmesi için ihmal edilmemelidir. Güzel ve çivi heyecan verici tasarımı, hemen her kadının arzusudur iyi üreticilerin ürünleri ile yapılır Konad - Konad pazarının lider üreticisi özel banyo hem de profesyonel tırnak salonları ve güzellik salonları bulunur bir güzellik salonu dönüştürülür. Kullanımı kolay olan eşsiz güzellik ürünleri ve hijyen, güvenlik ve kalite ihtiyaçları açısından en yüksek beklentilere: üretici verdiği sözü tutar çünkü. Konad ve tirnak art ellerinizi kişisel ifade, estetik ve duygusallık verebilir.

Konad ve süngerler, şablonlar, boya, pul, broşürler üretilmiş tüm aksesuarlar için gereklidir. tüm diğer ekipman ve güzel tırnaklar yapmak için talimatlar yanı sıra bizden satın alabilirsiniz sahibi sunulmaktadır şablonlar. Burada bireysel ürün ve setleri tüm ve hiçbir yerine getirilmemiş istekleri terk kitleri bulacaksınız. Konad tarafından Makaleler ve eşleştirilen kombine edilebilir - tek bir üretici garanti tam bir ekipman hem yeni başlayanlar ve profesyonel tırnak sanatçı iyi sonuç için.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası