Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / T?rnak Sanat? / Konad
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Konad

Filter articles

Yüksek kaliteli Konad damgalama kitleri yönergeleri ve fantezi için şablonlar ile tırnak sanat tasarımları


Seksi, ellerim onlar estetik, kadınlık sembolü ve iyi tasarlanmış ve bakımlı olmak istiyorum. Temel cilt ve tırnak bakımı kesinlikle gereklidir ve de ihmal için şekil ve renk çivi estetik tasarım gerekir.

Güzel ve süslü tırnakları, heyecan verici muhtemelen her kadının istediği ve bu aksesuarları üreticisi Konad - tırnak sanat ürünleri ile piyasada önde gelen üreticileri. Damgalama kümeleri profesyonel tırnak salonları ve güzellik Enstitüleri de güzellik salonu haline dönüştürdü özel banyo bulunur.

Tırnak tasarım üreticisi olduğundan, ne vaat ediyor: kolay uygulamak ve böylece hijyen, güvenlik ve kalite açısından en yüksek taleplerini karşılamak eşsiz güzellik ürünleri. Nded kişisel ifade, estetik ve duygusallık el verebilir. Vernikler, cilalar, damgalama Konad tırnak sanat küme yastıkları, damga setleri, bilgi broşürleri ve tasarım Aksesuar tırnak için gereken her şeyi şablonlar.

Bizi yanı sıra tüm diğer ekipman ve güzel tırnaklar tasarlamak için talimatları satın alabilirsiniz tutucu sunulan Konad damgalama şablonları ait. Burada bireysel ürün ve tüm kümeleri ve yerine getirilmemiş yok dilek bırakın kitleri bulacaksınız. Makaleleri eşleştirilir ve kendilerini - yeni başlayanlar için tek bir satıcıdan gelen tam bir ekipman garanti birleştirmek gibi sanatçılar en iyi sonuçlar için profesyonel tırnak.

 


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası