Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / T?rnak Sanat?
KONAD koleksiyonu şablonu - birçok motifleri damgalama
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

KONAD ile toplama damgalama şablonu kolayca tam Nailstyling olur. Şablon metalden yapılmış ve yine dikkatli tedavisinde kullanılabilir. En iyi sonuçları vernikler damgalama KONAD ile elde edilir. Bu da nded salonu mevcuttur.

Damgalama oje istenen Renk, sonra KONAD yöntemi, aynı zamanda bir çektirmenin mükemmel kesim için eşleşen bir şablonun yanındaki ve pul gerekli. Damgalama tırnak cilaları, onlar daha yavaş kuru ve bu tür bir işleme bu kadar sessiz, kesin diğer tırnak cilaları karşılaştırıldığında izin avantajına sahip. Tek bir bileşen olarak salonu ya da kümedeki tüm ekipmanları mevcuttur. Tırnak cilası KONAD şablon koleksiyonu damgalama için uygulanan ve daha sonra spatula ile düzgün düşülecektir. İsteğe bağlı olarak, aynı zamanda farklı renklerde çeşitli damgalama motifleri çivi uygulanır. Şablon ve hızlı bir şekilde tırnak yüzeyinde yuvarlanan bir hareket ile hazırlanan transfer konusu damgasıdır. Çivi üst kat sağlar, damgalama uygulama uzun ve kalıcı olarak parlar çivi süslenmiş, hazırdır.


Boyutlar
+
0.002 Metre (m)
0.254 Metre (m)
0.18 Metre (m)
Görüşleri
+

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası