Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / T?rnak Sanat? / Parıltı Konu
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Parıltı Konu

Filter articles

Birçok küçük aksesuarlar, çeşitli malzemeler ve malzemeler sanat eseri bir çivi yapmak. Doğal çivi ve daha duyarlı olmakla birlikte çok yapay tırnaklar üzerinde hemen hemen her şey mümkün dekore edilmiştir. Onun renkli tasarımları üç boyutlu ve delinir, ışıltı parlaklık olabilir. Takı, parıltı ve kum sofistike bir sanat tırnak tasarımı olabilir yapay tırnak içine eklenecek. Tek şart: görüntü eşleşmelidir. Bir kadın eli çok uygunsuz tasarlanmış çivi onları tahrif etmek iyidir. Daha doğrusu, tasarım çivi kişisel stil uygun olmalıdır. Çok basit bir hareket yok, fazla göze çarpmaz olmayabilir. Nail Art Flitter konuları yapay tırnak artırabilir konuları, pırıltılı, küçük basittir.

Cicili bicili konuları tamamen güvenli değildir, bunlar doğrudan üreticilerden gelen itina ile üretilmektedir. Ve kolay uygulanır: Nail Art glitter konuları sertleşmemiş renk ceket veya hala yumuşak UV jel sokulur. Eğer uygulama heykel tırnak içinde yine olacaktır. Vernik ve jel sadece bir kez tedavi edilir, cicili bicili konuları güvenli bir şekilde giderilir. Onlar modelleme neredeyse tamamen yok, çünkü hayatta bir engel değil - tırnak stüdyoları, çoğu zaman hazır çivi bulunur. Birçok renk ve stil kullanılabilir, tek renk, yanardöner, gökkuşağı, metalik ve renkli karışım renkli olarak basit konuları.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası