Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / T?rnak Sanat? / Parıltı Toz
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Parıltı Toz

Filter articles

Hafif renk geçişleri, küçük parlak efektler ve renklerin sonsuz bir çeşitlilik: Her sanatçı hakkında rüyalar. Tırnak sanat değil en az ve takı küçük bir yüzey, vücut sanatı sanat. Ve özenle tasarlanmış çivi belirli itiraz açıklayabilir ki, geçicidir. Yapay tırnak farklı malzemelerin çeşitli dizayn edilebilir, herhangi bir kıyafet ve vesile adapte olabilir ve onlar güzel görünüyorsun. Sizinle taşımak çevrede kısa bir süre en azından, basit ve estetik an tutmak için güzel çivi akşam gökyüzünün ışıltı yakalamak için bu gibi zamanlarda hayal değil mi? Tırnak Glitter Toz bu imkanı sunuyor. Evde ya da çivi de kolayca yapay tırnak içine dahil veya doğal çivi uygulanan parlayan ince toz olabilir. Tırnak Glitter Toz, sadece hala sertleşmemiş oje üzerine serpilir boya kür sabittir sonra. Birçok farklı renkte Glitter toz, bir renk, hem de karışımlar, yanardöner, neon renkler, metalik, altın ve gümüş, düz beyaz, parlak veya mat beyaz floresan gibi. Bir kadının hayatındaki en parlak anlar için!

(glitter toz bol miktarda ucuza satın alınabilir, çünkü sendeleyerek) Yüksek kaliteli ve uygun fiyatlar için bu ürünün garanti. Tırnak Glitter Toz doğrudan üretici gelir.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası