Online alışveriş sertifikalı
Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
150'den fazla LED jelleri
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Tırnak Sanatı / Kurutulmuş çiçek
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016

Kurutulmuş çiçek

Filter articles

Çiçekler güzeldir. Onlar çok renk onlar, kızdırma koku ve onlar yaz söyle. Yok, iç tasarım ve giysi ve takı tekrarlayan motifler popüler konular ve kendisi nesneler tasarım yüksek ikebana Japon sanatının vardı merak ediyorum. Onlar ve üreme değiştirilmeyecek ve böylece seksilik var doğanın mükemmel bir sanat temsil çünkü Çiçek ve çiçek bizi büyülüyor. Ne çiçekler ve tomurcukların güzel kadınların elinde süslüyor Georgia O'Keeffe ve çiçek ilham verici görüntüleri düşünmek daha doğal ne olabilir?

Nail Art çiçekler beş parlak renkler ve sessiz, kendi çivi çiçek alan dönüşebilir bej küçük plastik çiçekler vardır. küçük tasarruf sahipleri, ama zarif değil çizilmiş olabilir, hayal onun yerine basit tasarımı sayesinde. çiçek tedavi jel veya akrilik olmayan UV yerleştirilir, çünkü doğal çivi gibi yapay tırnaklar gibi, uygulanabilir ve güvenli bir yere sabitlenir Kuruduktan sonra. Biraz Dayanıklı, ama farklı renk ve her tırnak tasarım basit şekli sayesinde ayarlamanızı en iyi avantajı sanatın renkli eserler gelir vurgulamaktadır. Tüm öğeleri olduğu gibi aynı zamanda fiyat ölçek kaplıyor: tırnak stüdyolarında kullanılan bu gibi büyük paketler bulunur, göreceli maliyeti.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası