Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
150'den fazla LED jelleri
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Tırnak Sanatı / Renkli boncuklar

Renkli boncuklar

Filter articles

Parmak ve eller sanatçılar için ilham - bu her zaman böyle oldu. Eğer Botticelli's "Venüs'ün Doğuşu " Venus in eline bakmak olsun, bakmak göğsüne hafifçe onların ve detaylı sevgiyle zenginleştirilmiş parmak almak veya Ruben'schen bakmak bayanlar halkalı elinde bakarsanız - elleri ve parmakları büyüleyici sanatçı ve çok çekici eller son şekli vermek değil en az çivi. Neden boya ile çalışma - Parlak çivi olabilir fark nedir? Tırnak sanat cam boncuklar küçük pırıltılı aksan ayarlamak için de kullanılabilir. Bu yüzden, bir kıymetli taş yüzük bir güzel tasarımlı cam vermek için benzersiz karakter ödünç gibi tırnak karizma boncuk. Ve gibi değerli taşların dünya tırnak sanat cam boncuk gibi, sen Kataloğumuzda bulacaksınız değişmiştir.

Mikro cam bizim toplama her fırsatta uygun, çeşitli ve çok dayanıklı boncuk. Onlar sertleşmemiş vernik monte veya jel ve çok renk mevcuttur - metalik, bakmak ya da sedef türüne yanardöner veya şeffaf, kot pantolon. Rahat, şık, renk-tasarım kalanı ile veya kontrast noktası olarak koordine: tırnak tasarımı tırnak sanat mikro cam boncuk kullanmak için sayısız yolu vardır.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€

nded uluslararası