Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / T?rnak Sanat? / Airbrush

Airbrush

Filter articles
Airbrush İpuçları Airbrush Airbrush İpuçları
dan 1,89 € *
3,78 € / 100 g
Airbrush renkleri Airbrush Airbrush renkleri
2,06 € *
25,75 € / 100 ml
Airbrush şablon Airbrush Airbrush şablon
0,53 € *
Kama Tasarım İpuçları Airbrush Kama Tasarım İpuçları
6,25 € *
7,18 € / 100 g
Tırnak sanat plaka karıştırma Airbrush Tırnak sanat plaka karıştırma
0,80 € *
4,21 € / 100 g
Airbrush tekniği - tam nail art mükemmel tırnaklar için
Airbrush tırnak sanat için temel ekipman

Teknoloji tırnak sanat airbrush çeşitli mutfak eşyaları gereklidir başarılı olur. Bu özel ekipman olarak Kit mağazasında sunduğu pratik bir airbrush sanat türevi tırnak. Aşağıdaki araçlar için temel ekipman gereklidir:
• Airbrush tabanca
• Pistonlu Hava Kompresörleri basınçlı tank ile
• Bağlantı hortumu, örneğin bir spiral hortum gibi
• Filtre
• Meme tutucu
• Temizlik seti
• Su çözünür renkleri siyah ve beyaz olmak üzere
• Airbrush nail art Şablonlar
Bu ekipmanlar mevcuttur iş yeri hazır, tırnak sanat için hazır. Bir ağız koruyucusu kullanarak güvenli bir şekilde boya duman zehirlenmesinden önlemek için önerilir. Bölge korunmalıdır, workstation ve parlamayı parlak bir ışık için tırnak mükemmel sayısı gerektirir.

En iyi sonuç için hazırlama iyi tırnak

Tırnak sanat her zaman sadece tırnak hazırlık yapılır kadar iyi olabilir. Akrilik veya jel tırnak veya güçlendirilmiş doğal tırnak airbrush tekniğine uygulanması mümkündür. Yüzeyi iyice temizlenir, temiz ve kuru olmalıdır. Kendinden yapışkanlı Cilt koruma şablon tırnak çevresinde parmak koruması için yapıştırılmış olan. İlk olarak parmak tırnak püskürtülür. Kompresör basınç ayarlamak için 1.5-2 kalıp airbrush uygulayarak başlayabilirsiniz. Tırnak kadar olan uzaklığı yaklaşık 4-5 cm olmalıdır.

Mükemmel airbrush tırnak sanat için Kaldır

Airbrush tırnak sanat birkaç ince katmanlar halinde çalışır. Sonuç olarak, özellikle ince sonuçlarıdır. İlk adımda, tırnak bir astar ile donatılmıştır. Beyaz ve özellikle de yapıyor boya sonraki katmanları ışık getiriyor. İlk kat kurur, airbrush şablonlar kullanılır. İstediğiniz motifi tırnak üzerine yerleştirilen ve preslenmiş. Küçük bir miktar kompresörü tank istenen renkle doldurulmuş, mesafe uygularken biraz azaltılabilir. Ayrıca burada çeşitli katmanlarda yeniden kullanılır.

Bu boya kuru ve istenilen herhangi bir tema püskürtülür, şablon cımbızla dikkatlice kaldırılır. Parmak guard-ebilmek var olmak çıkarmak da. Tam airbrush tırnak sanat solma ve iyi korunmuş çizikler önce üst kat ve böylece mühürlendi.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€