Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
150'den fazla LED jelleri
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Sıvılar / Hazırlanması ve Bitirmek
Vylet Nails Özel mühürleyen

Ayrıntılar
+

Eğer zaten çivi için mükemmel bir sızdırmazlık arıyorum uzun bir süre mi? Sonra onlar olmuştur şimdi nihayet bulmak, çünkü sadece tırnakların parlamaya bizim Vylet-çivi Spezialversiegeler sağlar, ama aynı zamanda iyi bir koruma tüm Nageldesignmodellagen ve Nailarten. Her zamanki gibi Tırnaklarınızı Örtüleme ile başlayan. Tam bir çivi yapmak modelleme, sen sağ tırnak keyif içinde belgili tanımlık sonraki adım ve tutkal seçmelisiniz. Ardından, kesin ve onları istenilen uzunluğa ve şekil içinde dosya. Sanat ve doğal tırnak ve modeli Bankası ve yapı katmanında arasındaki geçiş yumuşatma. İki katmanı birim kür bir ışık altında sertleşmesine izin. Bizim avcılar ile uygulamadan önce çivi bile bir güzel tırnak sanat toplayabilecek olabilir. Sonunda böyle sıvılar Spezialversiegeler gibi mükemmel serisi model ve tırnak sanat konumunu korumak için Vylet-çivi vardır. Bir oje gibi takın ve çivi de kat. İki kat uygulayın ve her iyi kuru izin öneririz. Bu şekilde, Tırnaklarınızı % 100 korunur. Kür sonra ter tabakasının bir süpürge ile kaldırın. Yok artık beklemek ve bizim yüksek kaliteli Spezialversiegeler aralığı hazırlık dışında seçin ve bitirmek.

Boyutlar
+

0.033 Metre (m)
0.032 Metre (m)
0.078 Metre (m)

Mühür
+

Havada sertleşme

Sertleştirme cihazına gerek olmadan tırnak tasarımı: Doğal veya yapay tırnaklarınızı teknik cihazlar kullanmadan ve bir elektrik kaynağından bağımsız olarak güzelleştirin. Bu mühre sahip ürünler havada kendiliğinden sertleşir.

Görüşleri
+

Toplam inceleme

4.8

Genel bakış

5
4
4
1
3
0
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€

nded uluslararası