Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
150'den fazla LED jelleri
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Sıvılar / Hazırlanması ve Bitirmek
Vylet İpucu Karıştırıcı

Ayrıntılar
+

Sanat çivi ipuçları ile yeni bir tesis kolaylaştırır, tırnak tasarım sektörünün önemli bir sıvı Vylet-çivi ucu blender olduğunu. O doğal tırnak ve uç arasında geçişler çok daha kolay ve dosya için süzme olmadan olduğunu sağlayan profesyonel bir üründür. Üreticiden doğrudan ve en iyi kalitede, bu makale kategorisinden hazırlık satın alabilir ve bizimle bitirmek. Blender Vylet-çivi kullanmanızı ve sonunda mükemmel sonuç iletmek. Kurtarmak zaman, dosyalama işi büyük ölçüde kısa ve talaş bile bu mükemmel ürün kullanımıyla azaltılabilir. Uygulama elde etmek kolaydır. Eğer doğal çivi her zamanki gibi hazırlamak ve ilgili çivi ipuçları ayarlayın. Uzantıları ve onların kesim istenilen uzunluğa yapıştırma sonra size ilk biraz yüzölçümü geçiş ucundaki kaba. Sonra Blender var cok uygulayın. O bu noktada yapay çivi farklı. Bu nedenle bir süre bekleyin ve doku emmek sağlar. Çok fazla değil, kullanın, aksi takdirde olumsuz modeli konumunu etkileyebilir. Şimdi sen sanat çivi geçiş dosyalama olacak. 15 ml Cam ürünleri kullanışlı, siyah fırça şişede var. Örnek ve en düşük fiyatlarla yüksek kaliteli ürünleri daha hızlı ve yorgunluk içermeyen çalışmak!

Boyutlar
+

0.034 Metre (m)
0.035 Metre (m)
0.029 Metre (m)

Mühür
+

Havada sertleşme

Sertleştirme cihazına gerek olmadan tırnak tasarımı: Doğal veya yapay tırnaklarınızı teknik cihazlar kullanmadan ve bir elektrik kaynağından bağımsız olarak güzelleştirin. Bu mühre sahip ürünler havada kendiliğinden sertleşir.

Görüşleri
+

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€

nded uluslararası