Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Sıvılar / Temizlik, dezenfeksiyon ve Kaldırma
nded tırnak temizleyici hafif - tırnak nazik temizlik için temiz yumuşak
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

Temizleyici yumuşak mutlaka tırnak sanat aksesuarları Tırnak - doğal tırnak için özel bir temizleme sıvısı olarak nded tırnak temizleyici hafif aittir. Temizleme değil, aynı zamanda her zaman hijyen da dikkate alınmalıdır, böylece% 70 izopropil alkol, dezenfekte edici bir etki sağlar. Temizleyici boya öncesi veya tırnak modelleme önce yağ alma ve tırnak plağının temizlenmesi için kullanılır.

kategori Temizleme, Dezenfekte & Uzakta nded den gelen tırnak temizleyicisi için bir başka uygulama Gelmodellage sırasında da vardır. Yapışkan tabaka, tırnak temizleyici ile kolayca ve tamamen kaldırılabilir jel tabakaları sertleşmesinden sonra elde edilen. Bu bir sonraki katman güvende tutar olmasını sağlar. Ayrıca, akrilik, cam lifi ve tırnak cilası kolayca sıvı ile temizlenebilir. nded tırnak süpürgenin bir uygulama için bir Zellette uygulanır, tırnak, tırnak kaldırılır gelen boya veya yağ ve hatta son kalıntıları kadar emprenye Zellette ile temizlenir. İnatçı mevduat için tırnak yüzeyi de temizleyici ile ıslatılmış olabilir. Tırnak Temizleyici yumuşak özel ya da profesyonel alanında kullanılan olup olmamasına bağlı olarak, 100 5000 ml kadar çeşitli kap boyutları mevcuttur. doldurma için şişeler dükkanda burada da mevcuttur! Temizleyici Hafif NDED Tırnak - Tırnak modelleme, manikür ve pedikür için prim Tırnak Temizleyici Soft% 70 izopropil alkol.

Görüşleri
+
Toplam inceleme
5
Genel bakış
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası