Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Sıvılar / Temizlik, dezenfeksiyon ve Kaldırma
NDED Hijyen% 70 Sprey - Prim Hijyen tırnak modelleme ve manikür için Sprey
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

nded Hijyen Sprey sürece o açık yaralarına almaz gibi elleri ve yüzeylerin temizlenmesi için de kullanılabilir. Benzer bileşimler dezenfektan sertifikalı bir temel oluşturmaktadır.

Bu tırnak tasarım ürünü bu aseptik koşullarda doldurulmuş edilemez, sertifikalı, aynı zamanda gibi davranır değildir. kayıtlı herhangi manikürcüde bir hijyen standardını sağlamak için, dezenfektanlar sadece aseptik koşullarda satmak için, sadece kendi kullanımı için transfer edilebileceğini işaret etmektedir.

ve Hartmann yüzey dezenfektan - nded Nagelmodellage Hijyen ek olarak temizlik, dezenfeksiyon + kaldırma aynı zamanda farklı sertifikalı eller için bizim sıvılarda sunuyoruz püskürtün. Tırnak tasarım dezenfeksiyonu için ürünler için basitçe 4173 30 Bacillol köpük, köpük spreyi ile 4175 ve 4176 Sterillium klasik saf ve 4178 Bacillol 30 köpük madde numaralarına bakın.

Ayrıca doğru üründür güzellik salonunda sağlık planı için. geleneksel temizleyiciler ile daha tırnak Tasarımı Sistem sonuç daha iyi bir adezyon ile sonuçlanan, yağsız ve güzel kokular ve hazırlanmış - tırnak salonu hijyen temizleyici renk olmadan özel olduğunu.

O da onunla daha iyi uyumluluk getiriyor serbest aldehit vardır. Nedeniyle hızlı ve kalıntı içermeyen buharlaşma optimum temizleyici bu tırnak tasarım ürünü bulunmaktadır. NDED Hijyen% 70 Sprey - Prim Hijyen tırnak modelleme, manikür ve pedikür için püskürtün.

Görüşleri
+
Toplam inceleme
4.871
Genel bakış
5
27
4
4
3
0
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası