Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
150'den fazla LED jelleri
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Aygıtları / Ultrasonik yıkama ünitesi

Ultrasonik yıkama ünitesi

Not sadece profesyonel manikür veya pedikür "basit tırnak stüdyo" ama aynı zamanda hijyen standartları yüksek, saflık önemli olduğunu. Pek çok cihaz sadece yüzeyi temiz olmamalı da iyice bir ultrasonik temizleyici tedavi. Ancak bundan sonra ince partiküller, hangi damla tırnak, yapay tırnak ve deri çıkarılır yapabilirsiniz. Ultrasonik temizlik temizlik ekipmanları son derece modern ve verimli bir şekilde, onlar ve çok sessiz ve hızlı bir şekilde çalışmasını kolayca bulmak ve küçük masa üzerinde çalışmak. çivi ve tırnak etlerini nedeni enfeksiyonlar ultrasonik temizleyici zararsız yapılabilir pek çok (hepsi değil) patojenlerin neden olabilir. Bu, kendi sağlığı, hem de / müşteri müşteri korur. Ve müşteri takı ve gözlük temizleme, sizin stüdyoda çalışma hijyenik şekilde bu cihazlar ile ikna edebilecektir ultrasonik cihazlar uzun Evlerde bulunan yapılmış olması. cihazlar agresif temizlik maddelerinin ilavesi olmadan su ile çalışan olduğundan, güvenli su maddi zarar vermez çünkü aletleri ve donanımları, temiz tutabilirsiniz. Aynı küçük ölçekte tırnak sanatçı / tırnak sanatçı için de geçerli.

Ekipmanı teknik olarak doğru olduğunu ve Avrupa standartlarına uygundur. küçük cihazlar için, hatta mezun fiyat verebilir - her iş değerli bir ultrasonik temizleyici ile stüdyo kurma böylece. ekipmanları 3 yıl garanti günü.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€

nded uluslararası