Online alışveriş sertifikalı
Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
150'den fazla LED jelleri
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Aygıtları / Parafin El banyo
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016

Parafin El banyo

Filter articles

Hiçbir şey ince parmaklarını, yumuşak deri ve çok uzun olmayan çivi ile bakımlı kadının elini daha seksi olduğunu. Sadece çivi ve yakın çevre, tırnak yatağı ve parmaklarınızın her dokunuş için çok hassas bir şekilde cevap vermek için inme veya çizik olabilir göre ince detaylar ve anahtarlar algılıyorlar. Parmakları ve tırnakları amacıyla bu hassasiyet elde etmek için özel bir bakıma ihtiyacı sağlıklı ve halen günlük hayatta dayanıklı olması muaftır. cildi yumuşak ve esnek olmakla bu çok zor olmamalı demek için. Ve tırnaklar için, onlar gözyaşı veya durdurmak için bu kadar çok yumuşak olarak değil olmamalıdır anlamına gelir. Kolay çatlaklar, yarıklar ve köşeleri formu, onları daha duyarlı hale getirmektedir, çünkü çok zor çivi Ancak, hoş değildir. Bir çivi, fakat deri gibi düzgün olmalıdır çok yumuşak olmayabilir.

Tırnakların ve çevresindeki cilt bakımı ve stabilize bir parafin banyosu dinlenme halinde. parafin banyosu iyi, ama sorun tırnaklar için özellikle uygundur, aynı zamanda sağlıklı tırnaklar fayda gelebilir. Bu sağlıklı ve dayanıklı parmak için ön koşuldur tırnak ve çevresindeki deri esnekliğini alır çünkü.

Parafin Naileon doğrudan üretici gelir. Onlar üç yıl garanti ve kalite ve en yüksek güvenlik standartlarına uygundur. ilişkili Parafin balmumu üç versiyonu menümüzü sayfalarında bulunabilir: limon ve şeftali yükseldi.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası