Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Aygıtları / Parafin El banyo
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Parafin El banyo

Filter articles

Hiçbir şey ince parmaklarını, yumuşak deri ve çok uzun olmayan çivi ile bakımlı kadının elini daha seksi olduğunu. Sadece çivi ve yakın çevre, tırnak yatağı ve parmaklarınızın her dokunuş için çok hassas bir şekilde cevap vermek için inme veya çizik olabilir göre ince detaylar ve anahtarlar algılıyorlar. Parmakları ve tırnakları amacıyla bu hassasiyet elde etmek için özel bir bakıma ihtiyacı sağlıklı ve halen günlük hayatta dayanıklı olması muaftır. cildi yumuşak ve esnek olmakla bu çok zor olmamalı demek için. Ve tırnaklar için, onlar gözyaşı veya durdurmak için bu kadar çok yumuşak olarak değil olmamalıdır anlamına gelir. Kolay çatlaklar, yarıklar ve köşeleri formu, onları daha duyarlı hale getirmektedir, çünkü çok zor çivi Ancak, hoş değildir. Bir çivi, fakat deri gibi düzgün olmalıdır çok yumuşak olmayabilir.

Tırnakların ve çevresindeki cilt bakımı ve stabilize bir parafin banyosu dinlenme halinde. parafin banyosu iyi, ama sorun tırnaklar için özellikle uygundur, aynı zamanda sağlıklı tırnaklar fayda gelebilir. Bu sağlıklı ve dayanıklı parmak için ön koşuldur tırnak ve çevresindeki deri esnekliğini alır çünkü.

Parafin Naileon doğrudan üretici gelir. Onlar üç yıl garanti ve kalite ve en yüksek güvenlik standartlarına uygundur. ilişkili Parafin balmumu üç versiyonu menümüzü sayfalarında bulunabilir: limon ve şeftali yükseldi.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası