Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Aygıtları / Emme
NAIL-EON tırnak tasarım toz çıkarıcı - tozsuz hava çivi
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

Profesyonel bir egzoz ile tırnak modelleme hava tozsuz ve hijyenik kalır. Güçlü NAIL-EON tırnak Toz özütleme, doğrudan, dosyalama ve Nagelmodellage veya manikür üretilen tozlar parlatma alır. toz parçacıkları çıkarılabilir filtre torbasının içinde sıkışıp ve kolayca bertaraf edilebilir.
Bir manikür mekanı kadar pürüzlendirme doğar dosya ve üzerinden bir Nagelmodellage ince toz de. Bu nedenle, bu toz havaya almaz ve solunum yoluna bir toz emme önemli bir çalışma aracı. Bu, özellikle profesyonel tırnak salonu geçerlidir, ama aynı zamanda evde iyi hizmet çıkarma yapar. Profesyonel ünitesi oluşturulur ve işlenebilir yere orada dosyalama başlar. elektrik akımı ile NAIL-EON tırnak Toz özütleme, etkin hale getirilir. Enerji tüketimi bu da yine sınırlar içinde iyi performans tutar gürültü için geçerlidir, düşük. nded mesleki toz emme 3 yıl garantilidir. NAIL-EON tırnak Toz özütleme - tırnak salonları ve manikür ve pedikür için profesyonel tablo ekstre.
Görüşleri
+
Toplam inceleme
5
Genel bakış
5
24
4
2
3
0
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası