Online alışveriş sertifikalı
Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
150'den fazla LED jelleri
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Aygıtları / Emme
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016

Emme

Filter articles

Toz emme her yerde, nerede oluşturan malzeme sırasında üretilen küçük partikülleri ile çalışmak önemlidir. Metal endüstrisinde ormana dayalı işletmeler, daha fazla ve sanatçıların stüdyoları bulunabilir daha da sık nedir. Toz sadece o özgürce dağıtılmaktadır rahatsız edici değildir ve ekipman yanı sıra masaüstü setleri, ama havada bir sağlık tehlikesi olduğunu. Birçok durumda bu sadece tahmin edilebilir - tırnak sanatçı / tırnak sanatçı için, ancak bir tıbbi maske işyerinde giymek için hiç sorun değil. Müşteri ve müşteri ancak ki gerekli olmamalıdır. Toz çıkan yapay tırnak modelleme önce onların sağlığı, deri ve giyim korumak için, toz özütleme donanımları tavsiye edilir. Bu küçük elektrikli süpürge mevcut filtre ve toz torbası kolaylıkla ve değiştirilebilir tırnak salonu böylece saf bir çevre için hijyeniktir, sessiz ve güvenilir. Bu iyi bir iştir ve bu da sağlık için yararlıdır.

Farklı üreticilerin sitemizde cihazlarda bulunabilir. Her üç üreticileri bu yüzden de üç yıl garanti veriyoruz tüm diğer cihazlar gibi olabilir, en yüksek kaliteyi sağlamak - cihazlar CARRERA Collector toz emme, toz emme ve Promed Naileon toz emme için, hiçbir nitel farklılıklar vardır. Onlar ve işlemek için profesyonel manikür gibi temiz bir iç banyo tutabilir kolaydır.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası