Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
150'den fazla LED jelleri
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Aygıtları / LED CCFL cihaz ve UV lamba
NAIL-EON zemin - UV lambaları değiştirme ünitesi kür ışık için yedek parçalar

Ayrıntılar
+

Evde, tırnakların jel teknolojisi ile model ve bunun için tüm önemli tırnak tasarım araçları elinizin var? Ne şimdi, kaygı olduğunu sadece bir uyumlu çivi-EON UV lambaları yerine kat. Bu yanlışlıkla kez tatili size kadar aygıt kür ışık, aygıt değil tamamen yeni bir tırnak salonu satın almanız gerekir. NDED UV lambası için zemin kolayca değiştirilebilir ve isteğe bağlı olarak renkleri gümüş olabilir veya beyaz ayna lensler aygıtı kullanılır. Bu topraklarda da değil yansıtılmış aygıt alt için uygundur. Bir çivi modelleme sonra ya daha kolay yerine UV ışık tüpleri, avantajı geri çekilebilir kat plaka temizlemek için olduğunu. Bundan başka o ayak tırnaklarını UV jel ile daha iyi ve daha kolay tedavi sağlar. Çekerek, plaka, plaka sadece ön ayak basma ama kapalı ayak almak gerekir. Bu tür zeminler her zaman birimi, el ve ayak için kür UV ışık sabit raflar olarak idealdir. Birim mağazamızdan kür ışık tercih edin ya sen zaten-si olmak bir bize sipariş cihazın yanında da eşittir yerine kat, stüdyo kalitesinde ses ve düşük bir fiyata tırnak.

Mühür
+

uygun UV

UV jelleri ve uygun aksesuarlarla mükemmel kalıcılığa ve dayanıklılığa sahip tırnaklar yaratabilirsiniz: UV jelleri çeşitli renklerde ve kıvamlarda alınabilir ve bir UV lambası veya CCFL lambası altında 120 saniyede sertleşir. Bu mühre sahip ürünler, UV jellerin kullanımı için uygundur.

Görüşleri
+

Toplam inceleme

4.75

Genel bakış

5
3
4
1
3
0
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€

nded uluslararası