Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Aygıtları / LED CCFL cihaz ve UV lamba

LED CCFL cihaz ve UV lamba

Filter articles
1 2
NDED 4 Ampul UV ışık cihazı LED CCFL cihaz ve UV lamba NDED 4 Ampul UV ışık cihazı
dan 14,24 € *
7,91 € / 1000 g
UV ışık kavurma ünite LED CCFL cihaz ve UV lamba UV ışık kavurma ünite
38,13 € *
-35%
yüz koruma LED CCFL cihaz ve UV lamba yüz koruma
26,57 € *
Tırnak teknisyenleri için CCFL LED UV lambası, UV Jel ışık, siyah lamp

Bir ustanın iyi araçlar, bir sanatçı iyi cihaz ve doğru ekipman iyi çalışmalarınızı yapabileceğiniz bir çivi tasarımcı bir çivi tasarımcısı ihtiyacı var. UV-jel tedavi zaman alır, çünkü UV ışık ekipmanları, her tırnak salonu olmalıdır. UV ışık veren cihazlar sayesinde daha hızlıdır. sadece 2 dakika içinde oluşturmak bizim UV ışık veren cihazlar jel UV-tamamen tedavi olduğunu vardır. Bu / müşteri bekleme süreleri müşteri kaydeder ve yaptığı hiçbir zorunlu ara vermeden, daha hoş çalışma.

Cihazlar nispeten zayıf UV ​​ışık altında tutulur tedavi çivi ile sadece parmaklar olarak güvenlidir. küçük birimler de hiçbir tehlike teşkil böylece dışarıya korumalıdır. Dikkatle yapılan ve tüm Avrupa standardı uygundur. O hiç bir şey sonları gitmek gerekir - eğer Ayrıca bizim tırnak salonu ekipmanları 3 yıl herşeyimi verdim.

Özellikle ev kullanımı ve tırnak salonu kullanım için yararlıdır büyük cihazlara ek olarak, Kataloğumuzda kolayca taşınabilmektedir da küçük mobil cihazlar bulacaksınız. Yedek lambaları ve tüpleri ve cihazları için yedek arazi daha kolay nadir komplikasyonlar hata bulmak ve düzeltmek için yapar hataların bir listesini olarak yelpazemizi de vardır.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€