Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Aygıtları / Elektrikli tırnak törpüsü
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Promed de luxe
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

Dosyalama tırnak tasarımının en önemli parçalarından biridir. Ayrıca Manikür ve Pedikür dosyalama gerektiren görevler vardır. Bizim Promed 620 de luxe profesyonel çalışma için mükemmel bir çözümdür.Cihaz "Made in Germany", ve yeni başlayanlar için de ideal olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu hızlı ve güçlü çalışıyor. Küçük boyutları sayesinde, aynı zamanda ikinci bir cihaz olarak kullanılabilir veya müşterileri ziyaret ederken birlikte alınabilir. Bu cihazın yeni özellik hız ve yönünü ayarlar evrensel kumanda vardır.Knop pırıltılı mücevher ile tamamladı ve bir emniyet duruşu vardır.Hızı çok hızlı alır ya da dosyalama yaparken dosya çok baskıyla karşı karşıya eğer emniyet durdurma otomatik cihaz döner.

Promed 620 de luxe yer tasarrufu, yeni ve yenilikçi bir tasarıma sahiptir. Bu bir sorun olmadan her masada sığabilir.Beyaz harf ve köpüklü lila el parçası her çevredeki uyacak. Cihaz, aynı zamanda el parçası için bir destek bulunur.Dosya cihazın kendisi, el parçası, el havlusu, biraz tutucu, naylon fırça, 30 kapaklar, güç adaptörü ve kılavuzu ile birlikte geliyor.

Bu cihazın elde edebilirsiniz çalışma kolaylığı ile çok mutlu olacaktır.Promed 620 sizi ikna edelim, bunu seveceksiniz!

talimatlar
+

Küçük yapı biçiminden dolayı ikinci cihaz olarak veya ev ziyaretleri için uygundur.Görüşleri
+
Toplam inceleme
4
Genel bakış
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası