Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
150'den fazla LED jelleri
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Aygıtları / Elektrikli tırnak törpüsü
Promed de luxe

Ayrıntılar
+

Dosyalama tırnak tasarımının en önemli parçalarından biridir. Ayrıca Manikür ve Pedikür dosyalama gerektiren görevler vardır. Bizim Promed 620 de luxe profesyonel çalışma için mükemmel bir çözümdür.Cihaz "Made in Germany", ve yeni başlayanlar için de ideal olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu hızlı ve güçlü çalışıyor. Küçük boyutları sayesinde, aynı zamanda ikinci bir cihaz olarak kullanılabilir veya müşterileri ziyaret ederken birlikte alınabilir. Bu cihazın yeni özellik hız ve yönünü ayarlar evrensel kumanda vardır.Knop pırıltılı mücevher ile tamamladı ve bir emniyet duruşu vardır.Hızı çok hızlı alır ya da dosyalama yaparken dosya çok baskıyla karşı karşıya eğer emniyet durdurma otomatik cihaz döner.

Promed 620 de luxe yer tasarrufu, yeni ve yenilikçi bir tasarıma sahiptir. Bu bir sorun olmadan her masada sığabilir.Beyaz harf ve köpüklü lila el parçası her çevredeki uyacak. Cihaz, aynı zamanda el parçası için bir destek bulunur.Dosya cihazın kendisi, el parçası, el havlusu, biraz tutucu, naylon fırça, 30 kapaklar, güç adaptörü ve kılavuzu ile birlikte geliyor.

Bu cihazın elde edebilirsiniz çalışma kolaylığı ile çok mutlu olacaktır.Promed 620 sizi ikna edelim, bunu seveceksiniz!

talimatlar
+

Küçük yapı biçiminden dolayı ikinci cihaz olarak veya ev ziyaretleri için uygundur.Görüşleri
+

Toplam inceleme

4

Genel bakış

5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€

nded uluslararası