Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
150'den fazla LED jelleri
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Aygıtları / Elektrikli tırnak törpüsü

Elektrikli tırnak törpüsü

Filter articles
Biraz tutucu Elektrikli tırnak törpüsü Biraz tutucu
2,18 € *
Promed de luxe Elektrikli tırnak törpüsü Promed de luxe
167,61 € *
Promed de luxe 620 Elektrikli tırnak törpüsü Promed de luxe 620
167,61 € *

Teknik ekipman çok iş yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra zanaat ve sanat uyacak şekilde bu evde sadece değildir. Elle ettirilmektedir el veya metal parmaklıklar tarafından nadir ahşap heykeller gibi, tırnaklar da teknik ekipman ve öğütülmüş ile gönderilebilir. Bu güzel eser olduğundan, stüdyo kesiciler buna küçük çivi. Bir ayak ince ayar için pedal çünkü hafif birimleri, kolay uygulanır. Her başlığa, ergonomik ve elinde de böylece ve kolayca hafif tarafından yol açabilir. Onlar hızlı çalışması nedeniyle Nail Studio kesici, kolay yapay tırnak zaman alan formları ortadan kaldırır. Ve makale bağlı, çünkü onlar, tırnak etlerini kaldırabilirsiniz tırnak yatağı temiz ya da güzel, düzgün oranlı forma doğal çivi olsun, basit ve uygun bir manikür içindir.

Üreticileri Naileon, Promed ve xenon yüksek kaliteli aksesuarları ekipmanlara ek olarak web sitemizde bulabilirsiniz. Farklı cihazlar için yeni El, biz de profesyonel veya acemi ekipman için böyle farklı öğütme başkanları ve silindir, sağ kağıt ve ucuz setleri sunuyoruz. Her şeyi bulacaksınız yapay ve doğal çivi ayrıntılı tasarımı için gereklidir. cihazların kullanıcı dostu ve güvenlik ve kalite Avrupa standartlarına uygun - bu yüzden bunu bir 3 yıl garanti verebilirim.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€

nded uluslararası