Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Aygıtları / Masa ışık
NAIL-EON LED görev lamba aynı zamanda ekonomi ve parlak ışıklar birleştirir
İllüstrasyon farklı olabilir
Ayrıntılar
+

Hijyen ve temizlik tırnak tasarım ilk öncelik olmalıdır ve tırnak moda mümkün de egzersiz ve doğru malzeme yanı sıra en önemli noktaları aleti. Ekipman ve bir iş birçok tırnak salonu her masasında kapsar. Lamba tezgah üzerinde en önemli özellikleri vardır. Tırnak ve tırnak tasarımı için doğru aydınlatma mükemmel çalışması için önemlidir. Bizim NAIL-EON lamba işyeri ile mükemmel çalışma koşullarını sağlar ve yolunuzu muhteşem model katmanlarına yanmasını sağlar. LED ışık parlamaya içermeyen ve düşük-radyasyon. Beyaz parlak LED teknolojisi sadece gün ışığı gibi poz değerleri elde. Bu nedenle, tüm masaüstünü tamamen aydınlatılmış. Lambalar için onlar yok ısı LED geliştirmek gereklidir. Yanık riski olduğundan onlar bu nedenle çivileri, inanmaya. Tırnak stilistler ve istemciler, çalışma lambası altında eşit eğlenceli. Toz lamba tarafından cazip temizliği kolaydır ve olumsuz bir etkisi vardır. UV-jel eksik ısı sertleşmesine değil edebiliyoruz. Avrupa standardı yüksek ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler en yüksek kalitede sunmaktayız. Kendiniz görün ve artık o üstünde senin okul sırası zayıf bir aydınlatma içerlemek. Işık gitmek bizim NAIL-EON lamba çalışma alanı ile bırakın.

Boyutlar
+
0.754 Metre (m)
0.319 Metre (m)
0.068 Metre (m)
talimatlar
+
Lambanın kendisi tarafından toz çekilmediği için temizleme işlemi kolaydır ve basittir. Çalışma masasının tamamı bu işyeri lambasıyla tamamen aydınlatılabilmektedir.
 


Görüşleri
+
Toplam inceleme
4.9412
Genel bakış
5
16
4
1
3
0
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası