Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Akrilik / Akrilik Toz
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Akrilik Toz

Filter articles

Akrilik malzemesini boyalamacadan çoktan beri tanılıyor. Bu malzeme korkutucu şekilde esnektir ve istikrarlıdır, sonsuz renkleri ve formları varyant bir şekilde kabul eder ve kolayca kullanılır. Akrilikten yapay tırnaklar da kalıp yapa bilirsiniz – çoğu tırnak stüdyoları Amerikadan bu eğilim geldiğinden beri akrilikle çalışır. Akrilik tırnaklar en fazla gergin tırnaklar için uygundur misal çok uzun ve devamlı klavyede çalışanlar için. Jel tırnakları gibi akrilik tırnaklarda 3 ile 5 hafta sonra tekrar üzerinde çalışılması gerekiyor, yani aralıkları fark etmiyor.

Bizim sayfamızda değişik Akrilik pudraları bulabilirsiniz. Bu ürünleri hem küçük hem büyük ambalajlardan satın alabilirsiniz.

Bu katmanlı fiyatlanmada ürünlerimizi özel müşterilerimiz ve tırnak stüdyoları içindir. Burada uygun bir şekilde büyük ambalajlı sipariş miktarından yararlana biliriniz. Büyük kovalar, şişeler ve kutular pek güzel bir görünüme sahip değildir fakat küçük kutulara doldurmak için çok uygundur. Böylelikle işyeriniz temiz ve güzel gözükür. Bütün büyük ambalajlarda kolayca doldura bilirsiniz ve hepsi tekrar kapanabilir şekildedir. Böylelikle bütün ürünleri uzun zaman kullana bilirsiniz. Tabi ki bütün akrilik tırnaklarının ürünleri Avrupa standardlarına uygundur – kalite bakımından üstün niteliklidir ve kesinlikle zararsızdır.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası