Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Aksesuarlar / Eğitim ve Talimatları

Eğitim ve Talimatları

Marka tasarımcısı-wellness ve güzellik pek çok meslek gibi bir eğitim profesyonel, bir de, dayanır ancak çalışmalar ek. O tırnak bakımı, cilt bakımı ve tırnak tasarımı öğrenme konusunda bazı hızlı testler yapılabilir değil - konu hakkında hazırlık birkaç hafta bir önkoşul, hem de tırnak ve deri alanında aktarmanın derin tıbbi ve hijyenik bilgi olarak olması gerekiyordu. Yine de, tasarımcı tırnak tırnak tasarımcının eğitim ve tekdüze değil birçok stüdyo niteliksiz başvuru ile uğraşmak zorunda. Tırnak-eğitim ihtiyacı da farklı malzemeler ve teçhizat olarak tırnak tasarım hijyenik ve tıbbi yan duyarlı ilkeler kullanılacak öğretmektir. Alet ve malzemelerin kullanım ve ihmal edilmemelidir da tasarımcı yapımcıları müşterilerin, her zaman kuşkusuz kolay değildir ile ilgili firma olmak için çivi olmalıdır. müşteri ilişkileri de, tıpkı diğer hizmet mesleğinde gibi öğrenilmesi gereken sürdürecek.

Eğitimin odak noktası, ama Nail yapay tırnak, kelimeler için akrilik tırnaklar için modelleme yapıyı. Bu birçok ipuçlarını çok zor ve öğrenmesi, ancak aslında aksiyon / müşteriye ve müşteri geçmeden önce ihtiyaçları yanı sıra bazı heykel UV jel egzersiz yapabilir ile. DVD, pratik el ve parmak değiştirme gibi eğitim materyalleri açıkça her adımı açıklamak broşürlerin yanı sıra, sonraki sayfalarda bulabilirsiniz. Karmaşık bir konuda derinlemesine talimat vermek için bile amatör tırnak sanatçı için, bu malzemelerin ilginçtir.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€