Online alışveriş sertifikalı
Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
150'den fazla LED jelleri
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Aksesuarlar
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Nail art pop'ları için sunum ya da egzersiz tırnak tasarım
Ayrıntılar
+

Bunlar nail art pop'ları bir çubuk daha iyi işlemesi için bağlı bir ipucu için oluşur. Bu pop'ları ile basit bir şekilde ve farklı tırnak tasarımları oluşturabilir ve başıboş yaratıcılığını için vermek. Pratik ve yaratıcılık çok pratik değil, her zaman kendi trinak olur ama en iyi tasarımları geçeceksiniz. Modelleri her zaman bulunamadı. Bu nedenle vardır nail art modelleme teknikleri ve tırnak tasarımı ihtiyaç almak için rutin öğrenmek için en kolay yolu açılır.

Müşteriler, tırnak sanat çıkar da çok pratik olabilir. Çoğu sahip müşterilerin gerçek bir fikir sizin tırnak sanat için bu süre ister. Pop'ları ile sadece müşterileriniz tırnak sanat üzerine gelebilirsiniz. Bu kararı tırnak tasarımları kolaylaştırır ve müşteri sadece gösterileri teklifinizi çeşitliliği içine bir fikir alır.

Farklı bir renk olarak daha iyi gösterilebilir. Jel veya uygun jel cila ve Akrilik boyalar bahşiş uygulandığında doğru renk genellikle ancak gerçekten görülür.


Boyutlar
+
0.025 Metre (m)
0.105 Metre (m)
0.011 Metre (m)
Görüşleri
+
Toplam inceleme
5
Genel bakış
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası