Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler

Biraz fikir oldukça büyük

Küçücük bir fikirden dişimiz ve tırnağımızla dünyaca tanınmış bir tırnak tasarımı ürünleri şirketine ulaştık. Faaliyetlerimizin kalbinde yüksek kaliteli ürünler ve bilgi birikimimizin en iyi hammaddeyle birleşimi yatmaktadır. Uzmanlığımızı ve tutkumuzu sizin mutluluğunuz için kullanıyoruz.

Misyonumuz

Tırnak tasarımı bizim tutkumuzdur. Misyonumuz modern teknoloji ürünleri sunmak, bu ürünlerin tanıtımını yapmak ve insanları bu ürünlere yönlendirmektir. Tırnak tasarımı tutkumuzu ürünlerimize yansıtmak ve her müşterimizin yüzünde bir tebessüm yaratmak için sınırlarımızı zorlar, gerekirse ötesine geçeriz. We love to see you shine – nded!

Üretim

Üretim sürecimizi en yüksek kalite ve güvenlik standartlarına uygun şekilde yürütüyoruz. Bizi diğerlerinden ayrı kılan üretim hatlarımızın sürekli izlenmesi ve üretim sürecinin optimizasyonudur. Bu, daha fazla müşterileri memnuniyetinizi ve karşılıklı başarımızı garanti ederek kendisini gösterecektir.

Fikirden ürüne

Bir fikir müşteriye bitmiş bir ürün şeklinde ulaşmadan önce uzun bir yol kateder. İlk prototipin geliştirilmesi yıllar süren beyin fırtınalarına, çokça baş ağrısına ve sayısız teste malolur. Bu prototip üretilip onaylanınca, verimli üretim süreçlerini tasarlamak, pazarlama fikirlerini uygulamaya koymak ve işi her yönden dengede tutmak esastır. İnancımıza göre bizi birkaç yıl içinde tırnak bakım merkezlerinin ve perakendecilerin önde gelen üreticisi yapan şey budur.

Kalite işin özüdür

Biz kupon ya da fason çalışarak faaliyet göstermiyoruz. Çalışanlarımıza güvenmeyi tercih ediyoruz ve böylece hissedarlarımıza kar ödeyebiliyoruz. Yüksek kaliteli üretim süreci ve keyif verici bir çalışma ortamı müşterilere rakipsiz bir son ürün vermemizi sağlıyor. Ve bu bakış açımızı her zaman koruyoruz.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası