Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Marş Setleri /

Renk jel kitleri

Renk jel nded mağaza genellikle tek bir makale kullanılabilir UV renk jelleri ayarlar vardır. Yedek kümesinden bireysel ürünlerin çok basittir ve tüm renkleri her zaman tamamen kullanılabilir gibi. Aynı doku ile farklı renk veya farklı doku ile aynı renk kombinasyonu özellikle heyecan verici. Yani tırnak sadece kendi farklılığını ve belirli bir şey ikinci bakışta ortaya sanat etkileri vardır. Gölge benzerlikler diversity vurguladı ve heyecan verici bir sanat eseri her tırnak üzerinde sonucudur. Özellikle komik ve etkili bir şekilde bu kandıracak renkli bireysel renklerini ayarlar veya da çivi ritim dağılmak. Yani, renkli bir tam kapak her tırnak üzerinde öğeleri tamamen farklı ve daha yaygın olan, karışımıdır.
 
Renk jel kitleri hala yeni başlayanlar için ideal başlangıç kiti vardır. Farklı renk seçenekleri, ilk deneme kolaylaştırır, kümeleri Ayrıca bir bal etkisi orta viskozite renk jelleri ve bağımsız olarak düzeltmek için özellikle uygundur. Bu jellerin avantajı: tırnak tasarım yeni başlayanlar için özellikle pek Engelli tutuyor özenli dosyalama iş ortadan kaldırır. Nded Dükkanı seçimde özellikle zarif oyunculuk için sigorta primi kombinasyonları tasarım tırnak yanı sıra renk jel kümelerini nded aralığı içerir.
Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€