Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Marş Setleri / Pedikür Setleri
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Pedikür Setleri

Filter articles

Baştan tırnağa yapılmaktadır. Bu iyi bilinen söz, çoğu zaman tam olarak uygulanmamaktadır. En önemlisi, ne yazık ki çoğu da ağır ihmal edilen vücut parçaları ayaklar. Bizi güvenilir uzun yıllar boyunca onlar carry iken, sıkı kötü havalandırılan yerinde sıkmak ve altında bile büyük gerilmeler hala uzun sarkık yapamaz. Bu nedenle ayak bakımı çok önemlidir.

Ayak hastalıkları uzmanı özellikle ayak bakımı sağlık yönleri ile ilgilidir iken, tirnak Tasarımcısı bizim ayak bakımı ile temiz ve güzel ayaklar kozmetik alan kümeleri sağlar. Özellikle ayak tırnaklarını, bizim bakım setleri cihazlardan ile profesyonel olarak tutulabilir. Ekler kullanılabilir gibi hangi hafifçe kornea ve çatlaklar kaldır.

Pedikür ayak etrafında döner. Setleri, evde ya da tırnak salonu pedikür profesyonel manikür için gerekli tüm araçları içerir. Yukarıda çok esnek bir şekilde çeşitli makaleler üzerinde kullanılabilen tüm güçlü freze birimi önemlidir. Bu yüzden küçük bir çaba ile veya Lehçe tirnak dosya mümkündür. Özellikle sık sık çok kalın tirnak ayak başparmağı, nazik ve etkili form olarak olabilir. Ayak bakım setleri pratik, sert kabuk durumunda, örneğin teslim. Tüm bileşenleri açıkça düzenlenmiş olan bu, yerden tasarruf sağlayan ve güvenli depolama ve kolayca gerekirse taşınmış. Bu bir gerçek mobil nail Studio örnek aralıkta farklılaştırıcı olabilen bir çekici ve önemli noktası genişletildi.

Tırnak kendini yanı sıra, aynı zamanda ayak cilt çeşitli ekler ile sürdürülebilir. Her zaman orada Kallus oluşumu dibinde. Bu örneğin balya veya topuk üzerinde çok hassas cildi korur. Kornea çok kalın, gözyaşları ve acı verici değişiklikler söz konusu. Bu defa olmayabilir bu yüzden koruyucu tabaka düzenli olarak çıkarılmalıdır. Kesici-ebilmek var olmak dağ, kesme ekleri hakkında fazla deri güvenilir bir şekilde kaldırılır. Parafin banyosu olarak örneğin bir sonraki ayak da ayak tutar ve yumuşak ve esnek hale getirir. Kümeleri özellikle ayaklarda nded online alışveriş için ayak bakımı ne kadar da Hamam ve diğer bakım ürünleri alkol.

Online alışveriş göz atın ve bakım ve Güzelleştirme ayak veya ayak tırnakları için yaratıcı tırnak sanat için ayak bakım setleri ve daha birçok ürün bulabilirsiniz! Yüksek kaliteli ürünler, geniş bir seçim ve hızlı teslimat servisi ve adil koşulları seçiminde daha fazla eğlence için satın alma ve bizim makaleleri kullanmak olun!

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası