Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
150'den fazla LED jelleri
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Marş Setleri / Örnek Seti
UV get test seti, büyük UV jel modelleme ilk adımlar için

Ayrıntılar
+

Başlangıç setleri mükemmel, ile Tırnak sadece başlatılır. Örnek kümesi için uygundur yeni ürünler, ya da ne, deneyin, biz hala bilmiyorum. Sen 15 ml içeren bizim büyük NDED set bir örnek UV jel astar olsun İçerik, bir kavanoz 5 ml astar jel ve 1-faz-Builder orta Vizkozite, aynı zamanda 10 jel çeşitli Fransız ipuçları. Bu yüzden bizim jelleri sınayabilirsiniz. Orada birçok farklı jelleri piyasada ama Şimdiye kadar değil hepsi aynı. Kalite farkı çok büyük olabilir ve Orada farklı ölçütler, neden bir jel daha iyi baş birisi gibi diğer. Her zaman bu olabilir ile defa kullanılan jel artık için yüzde yüz gerçekleşmiş demektir. İster misiniz zaman yeni bir şey denemek, istiyorum ama bir pota tüm jeller büyük içerik ile satın. Kavanoz az içerikli olan, o zaman bunlar. Kapsamlı bir şekilde test etmek ve denemek için yeni jel için ideal. Biz ürünlerimizin yüksek kalitesi ile sunmak tüm sanat en son devlet yapılır. Güven bizim Deneyim üreticisi, sen bizim ürünleri olan ve bizim Tamamen hevesli ve emin olmak için hizmeti.

Boyutlar
+

0.082 Metre (m)
0.101 Metre (m)
0.057 Metre (m)

Mühür
+

uygun UV

UV jelleri ve uygun aksesuarlarla mükemmel kalıcılığa ve dayanıklılığa sahip tırnaklar yaratabilirsiniz: UV jelleri çeşitli renklerde ve kıvamlarda alınabilir ve bir UV lambası veya CCFL lambası altında 120 saniyede sertleşir. Bu mühre sahip ürünler, UV jellerin kullanımı için uygundur.

asitsiz

Onlar hipo-alerjik ve hala kadar güzel tırnak vermezdim. Daha sonra bu alerjisi olanlar için uygundur, çünkü sadece asit jel, kullanın.

Görüşleri
+

Toplam inceleme

5

Genel bakış

5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€

nded uluslararası