Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
150'den fazla LED jelleri
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Marş Setleri / Örnek Seti
NDED örnek akrilik set

Ayrıntılar
+

Yeni başlayanlar her zaman en iyi ayarlar veya örnek bir dizi vardır Biz hala bilmiyorum ürünleri denemek için fırsat veya yeni pazara geliyor. Kim, örneğin, sadece gel ile çalıştı ama olup olmadığını denemek ve nasıl o akrilik ile baş edebiliyor, bu olabilir mükemmel bizim NDED akrilik kümesiyle örnek olun. Akrilik ile bir model konum Hayır UV lamba çünkü gerekli malzeme hava sertleşir. Ancak çok daha fazla dosyalama iş akrilik ile çalışırken düşer. Süresi bir model için akrilik konumuyla jel ile daha yüksek. Akrilik tırnak daha zor Jel çivilerle, onlar kolayca zarar. Ancak, bu sonuçta her zaman mümkün hangi sistem için seçtiğiniz kişisel tercih meselesi. Bizim geniş kümesinde onlar mükemmel olsun Sorumluluk bir tırnak tasarım astar yapıştırıcı, 5 g akrilik toz açık tırnak tasarım Akrilik sıvı 100 ml kapasiteli 10 çivi ipuçları. Bu konuda Akrilik Basic komple modelleme çalışabilir ve Akrilik ile çalışma olup olmadığını sınayın. Ne hayran kalacaksınız benzersiz sonuçlar bizim seti ile elde edebilirsiniz. En yüksek kalitede ürünler sunuyoruz. Bizim uzun süredir güven Size garanti, imalat deneyimi teknoloji son tarafından üretilmiştir.

Boyutlar
+

0.15 Metre (m)
0.099 Metre (m)
0.044 Metre (m)

Mühür
+

Havada sertleşme

Sertleştirme cihazına gerek olmadan tırnak tasarımı: Doğal veya yapay tırnaklarınızı teknik cihazlar kullanmadan ve bir elektrik kaynağından bağımsız olarak güzelleştirin. Bu mühre sahip ürünler havada kendiliğinden sertleşir.

Görüşleri
+

Toplam inceleme

4.75

Genel bakış

5
3
4
1
3
0
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€

nded uluslararası