Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Marş Setleri / Örnek Seti

Örnek Seti

nded sürpriz paket Örnek Seti nded sürpriz paket
31,00 € *
28,44 € / 1000 g

Yapay tırnakların üretimi kolay değildir ve pratik gerektirir. O aslında yapay tırnak modelleme öğrenmek isteyen olmadığından emin olan herkes, gereken jel veya satın almak için akrilik ürünler büyük miktarlarda ile pahalı bir set ama her şey için küçük paketler ile ucuz bir tırnak tasarım deseni aynı değildir erişmesi gerekir.

Biz ve çeşitli ürünler mevcuttur az para için vardı olmak teklifimizin iki jel setleri var. madde hayata geçirilecektir kim ve kim maliyet doğru ayarlamak kabul eder, Jel tırnak modellenmesi ile bazı deneyimi - tırnakların bakımı için dekorasyon, tırnak takı ve araçlar için çivi sertliği, ekstralar hızlandırmak için pahalı ekipman bulunmaktadır Kümeler değil bunlar gerekli değildir Gelnägeln üretimi çünkü dahil.

Benzer bir set akrilik modelleme mevcut tırnak hakkında öğrenmektir. desen kullanışlı astarlar, berrak akrilik toz, sıvı ve 10 İpuçları içerir. Uygulama ve onu tanımak için tam olarak doğru boyutu vardır.

Ne bizim tırnak tasarım desenleri yapar onlar tüm ürünlerimiz gibi aynı kalitede olması. Onlar için için hayatı zorlaştırabilir ve de hala düşük kaliteli olması değil, bizim çeşitli ürün örnek vermek indirimli kalitesi ile ucuz tatma setleri, profesyonel tırnak sanatçılar ve büyük stüdyolar üzerinde ajanlar ve atölye değildir Ürün yelpazemizi aşina olmak. Seni eve götürmek için bir numune sipariş etmek tabii bu kalıbı kullanabilirsiniz!


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€