Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Marş Setleri / Manikür Setleri
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SUMMER2016

Manikür Setleri

Filter articles

Klasik manikür seti, ev olarak da pratik kap bir çanta içinde-meli değil var olmak eksik, kapsamlı tırnak bakım sağlayan bazı nedenle çıkarlarını oluşur. Örnek sökük doğal veya yapay tırnak setleri ile mümkün olduğu ve sık sık kötü zarar görmesini önlemek için hızlı onarır. Tirnak, yakışıklı ve güzel her durumda kalır.

Manikür seti temel ekipman kez pratik bir durumda ev sahipliği yapmaktadır. Bağlı olarak olup olmadığı için kapsamlı tırnak bakım setleri olduğunu ev ya da çanta içinde hemen hemen ya da kozmetik cantan yerleştirilmesi için boyut kümeleri ve kapsam farklı. İnceliği farklı derecelerde bir veya daha fazla dosya, yüksek kaliteli tirnak makas veya tırnak kırpma makası, manikür bıçak veya yavaşça geri cuticles itmek veya kir veya jel kalıntı tirnak kenarlarından temizlik için UV gibi o kadar çeşitli aksesuarları her zaman vardır ama modeline göre. Seyahat için ayarlar genellikle benzer temel ekipman, kez, minyatür biçimde veya akıllı bir kişilik araç olarak dahil. Set bir fermuar ile güvenle kapatılır, güzel ve pratik durumlarda bileşenleridir. Kalitesine bağlı olarak plastik, deri veya lüks versiyonu için gerçek deri kesecikleriyle oluşur.

Manikür setleri profesyonel kullanım için az yol anlamına geliyordu ve daha büyük bir dizi sık sık dahil veya elektrik nail kesiciler manikür bile ve bakımı tırnak. Genellikle, bu ayarlar, Ayrıca cihazlar ile cilt korunabilir planya böyle bir kornea içerir. Frezeleme makineleri sahip pek çok makalesi yayımlandı, zımparalanmış cilalı ve. Özellikle ne zaman sadece manikür ve pedikür seti mümkün olmalıdır, tırnak makası da dahil olmak üzere daha fazla cihaz gereklidir. Bu durum nedeniyle, bu benim ayak tırnaklarını kez tırnakları önemli ölçüde daha istikrarlı.

İçinde nded salonu kaliteli manikür setleri sunuluyor, içerdiği birimler sert ve dayanıklı malzemeden yapılmış, manikür donanımıdır paslanmaz çelik tasarım entegre metal tabii. Tüm ayarlar, kir ve talaş temizliği cihazların kullanımı sonra yapılmalıdır unutmayın. Bir sonraki kullanım için mutfak eşyaları hemen geçerli olacaktır. Uygun, her temizlik yöntemleri vardır olduğu üretici yönergelerine başvurun.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası