Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Marş Setleri / Kalıcı Oje Seti
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Kalıcı Oje Seti

Filter articles

Bu kaplama dayanıklı değil çip boyalar ile emniyet ile kalıcı oje seti mümkün. Yüksek kalite carbon kaplama, onlar tırnak üzerindeki yükü altında bile tutun ve uzun dönemde bir güzel ve kusursuz yüzey sağlamak tasarlanmıştır. Renk düzenleri setleri her zaman yeni kombinasyonlar oluşturabilirsiniz, herhangi bir fırsat için uygun UV oje parmaklarınızın ucunda. Tam tırnak modelleme içerik yardımı ile mümkün olacağı bazı kümeleri, çeşitli ek aksesuar olarak dahil edilmiştir.

Karbon renkli vernik uygulama birkaç avantaj sunar. Yüksek kaliteli UV vernikler kolayca işlenebilir ve sorunsuz sonra çekin kendisi tarafından belirli viskozite emriyle. Böylece parlatma veya taşlama, tırnak başından itibaren ve birkaç hafta için mükemmel çalışıyor. Karbon tırnak boya mekanik yükler ve diğer stres özellikle dayanıklı yapar. Buna ek olarak, baştan çıkarıcı bir parlaklık, renk parlaklığı vurguluyor ilgisini çekmek kusursuz güzel tırnaklar sağlar. Uzun raf ömrü, ince tabakalar içinde dikkatli iş gerektirir. Tek tek, her katman UV lambası altında tedavi gerekir. Katman sayısı, renk ve tasarım istenen yoğunluğuna bağlıdır. Karbon kaplama--dan kalıcı oje seti birbirleri ile karışabilir ve yaratıcı sanat etkileri kombine tırnak.

Sunduğumuz online mağazasında farklı başlangıç ayarlar. Birden fazla UV renk boyalar çeşitli koordine tonları hem de ayrıntılı iş talimatları her zaman dahil edilir. İsteğe bağlı olarak, bir UV ampul gibi ek aksesuarlar a çıkarmak veya yastıkları setleri içerir. Ayrıca arabellekleri, dosyalar, rosewood sopa ve ekipman farklı ayarlar, parlatma.

Bizim starter ile basit bir uygulama setleri kolaylıkla karbon UV cilalar test edebilirsiniz. Mayıs doğal tırnak gibi modellenmiş akrilik veya jel tırnak jel kaplama uygulanır. Doğal tırnak için bir destek olarak baz kat, tırnak renk değişiklikleri korumak için önerilir. Bir bağ aracı altında uygulanan astar jel daha iyi bir tutuş sağlar. Örtü rengi oje tırnak vernik avantajlarını birleştirir ve UV jel bir ürün ve uzun Parlatıcı, parlak renkler ve dayanıklılık söz veriyorum!

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası