Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
150'den fazla LED jelleri
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Marş Setleri / Jel seti
İle UV jel başlangıç kiti ile NAIL-EON her tırnak modelleme yönetir

Ayrıntılar
+

Beceri ve uygulama yanı sıra, bir çivi modelleme ait uygun ekipman. Özellikle bir stilist olarak / in kariyeri başında UV ampulü yanı sıra birçok ekipman endişe gerekir. Başlangıç zemin hazırladığını bir UV jel seti olan her şey bir yerde olması için mükemmel sağ ne İhtiyacın var. Evde çivi yapmanız gerekip gerekmediği veya cep olursa olsun Tırnak salonu Starter ayarlanır bizim tırnak-EON UV jel kullanmak istiyorum her ikisi için idealdir. Geniş küme yansıtılmış alacağınız Bir 3 dakikalık Zamanlayıcı işlem birimine kür UV ışık ve 9 Watt 4 x lambalar vardır. Tabii ki gerekli tüm UV jeller vardır bir 5-ml kavanoz böylece. Jel, beyaz Fransız jel oluşturma ve jel mühürleme astar jel ile yükseldi bir güzel Fransız model konum oluşturabilirsiniz. İçin Uzantı Profi kutusu doludur ucuyla 100 ipuçları bir yanı sıra bir çivi 3 Ml içeriğin bulunduğu tutkal tırnak. Araçlar değil tabii ki de gerekir eksik, bu yüzden bir krom kaplama profesyonel ipucu kesici, bir fırça, 2 olsun granülasyon 100 sadece profesyonel Studio dosyaları / 180, bir arabellek zımpara bloğu beş gül ağacından sopa ve 1 x 500 adet ped. 100 ml nail temizleyici Özel primer bir daha iyi yapışma ve bir ayrıntılı modellenmesi Talimatları teklif tamamlamak. Biz sadece üretici deneyim sunmak, ama aynı zamanda en yüksek kaliteli ürünleri. Bu kapsamlı kümesini Kaydet! Eğer bizim Hizmet ve ürün tamamen ikna olmak için.

Mühür
+

uygun UV

UV jelleri ve uygun aksesuarlarla mükemmel kalıcılığa ve dayanıklılığa sahip tırnaklar yaratabilirsiniz: UV jelleri çeşitli renklerde ve kıvamlarda alınabilir ve bir UV lambası veya CCFL lambası altında 120 saniyede sertleşir. Bu mühre sahip ürünler, UV jellerin kullanımı için uygundur.

asitsiz

Onlar hipo-alerjik ve hala kadar güzel tırnak vermezdim. Daha sonra bu alerjisi olanlar için uygundur, çünkü sadece asit jel, kullanın.

Görüşleri
+

Toplam inceleme

4.4667

Genel bakış

5
26
4
15
3
3
2
1
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€

nded uluslararası