Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Marş Setleri / Jel seti

Jel seti

Filter articles
NAIL-EON UV Jel Seti Jel seti NAIL-EON UV Jel Seti
dan 32,28 € *
NAIL-EON SUV Jel Anasayfa Seti Jel seti NAIL-EON SUV Jel Anasayfa Seti
dan 15,67 € *
6,73 € / 1000 g
NDED UV Jel Yedek seti Jel seti NDED UV Jel Yedek seti
7,56 € *
9,82 € / 1000 g
NDED UV jel doldurma kiti, küçük Jel seti NDED UV jel doldurma kiti, küçük
3,05 € *
1,33 € / 100 g
NDED Renkli jel PURE Jel seti NDED Renkli jel PURE
10,00 € *
NAIL-EON Durumunda UV jel Başlangıç ​​Seti Jel seti NAIL-EON Durumunda UV jel Başlangıç ​​Seti
dan 37,43 € *
15,15 € / 1000 g
Vylet Nails Revolution NAIL-EON Gel Seti Jel seti Vylet Nails Revolution NAIL-EON Gel Seti
67,98 € *
18,52 € / 1000 g
ProMED UV jel ev seti Jel seti ProMED UV jel ev seti
44,94 € *
19,29 € / 1000 g
UV jel seti ve LED Başlangıç kitleri jel tırnak tasarım yeni başlayanlar için ve tırnak stüdyo satın ucuz online
Tırnak tasarım yeni başlayanlar ayarladığınızda UV jel satın alma ve para çok Başlat setleri jel liderligindeki kaydedin ve hemen tam kapsamlı, eksiksiz bir tirnak taşımak için olsun. Profesyonel UV jel Başlat setleri ve LED Başlangıç kitleri jel nded tekrar tekrar sertifikalı ve tabii ki güvenlik bilgi formları ile kullanılabilir. Çünkü onlar önde gelen üreticilerden başlayanlar tırnak tasarım alanında en kaliteli ürünleri keyfini çıkarabilirsiniz nded.
UV jel ve LED jel Başlat setleri en prestijli tirnak dükkanlar ve online mağaza için mükemmel. Bakımlı tırnaklar her kadının el mücevher vardır. Mücevher gibi parlaklık yapabilirsiniz, renkli ve ışıltılı, aksan zarif bak ya gerçek bir göz alıcı – kısa, bakımlı ve iyi koordine edilmiş bir görünüm kek üzerine krema vardır. Ama böyle karmaşık ve ayrıntılı bir tedavi doğal tirnak gergin ve yaprakları kalıcı olarak onlar donuk, kırılgan ve kırık görünür. Bu sadece çirkin görünüyor değil ama aynı zamanda bulaşıcı hastalıklar alanında tirnak ve çevresindeki deri - tek bir kötü şey yanadır. Yapay tırnak doğal tırnak tasarruf etmek ve korumak. Kaplamalar olmadıklarından çözümleri ve ince koruyucu gibi çevresel etkileri doğal tırnak üzerinde film ve tasarım üzerinde tirnak tirnak izin. Özellikle esnek ve yumuşak ama meksnik jel tırnak harika bir hak ettiği Spa bakım ve Rekreasyon doğal tırnak için uygun karşı oldukça kararlı. Ürün yelpazemizde jel ürünleri güvenli, kaliteli ve mükemmel uyumlu. "Fransız manikür, kakma, aynı zamanda renkler kullan, rhinestones, etiketleri ve diğer takılar ayarlı tarzında basit tirnak tasarım izin ver" vardır. Bizim tırnak Sanat Galerisi aşağıdaki sayfalarda ayrıntılı jel tırnak verimli üretimini sağlayan akıllıca monte setleri bulabilirsiniz. "UV jel & LED jel Başlat seti ek olarak, UV lambaları, kılavuzları ve broşürler hakkındaki tüm gerekli jel ürünlerinin yanı sıra, doğru aracı tasarımı için sunduğumuz jel tırnak tırnak üzerinde jel."
Ürünleri nded E.k.. hiçbir MMA (metil metakrilat) içerir.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€