Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
150'den fazla LED jelleri
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Marş Setleri / Akrilik Seti
nded Profesyonel Akrilik Seti

Ayrıntılar
+

Pek bir Nailstylist olarak / - in başlamak için gereklidir; Kümeleri bir marş doğru olduğundan. Bir akrilik modelleme olarak katılırsanız istiyor, özellikle de bir akrilik ile hangi gider ayarlama, hangi tüm cesaret bulunur. Bizim nded ile profesyonel akrilik kümesi tam bir alacak En güzel akrilik için temel ekipman modeli katmanları tırnak. Bizim geniş 30 g her akrilik tozu içerir NET, pembe ve beyaz. Çok güzel bir Fransız manikür oluşturulan bakabilir miyim olabilir. Ayrıca, 100 ml akrilik sıvı olan üç eğri, ve sadece profesyonel granülasyon 100 dosyalarında / 180, tampon ve bir Parlak parlatma blok mavi içerir. 100ml temizleyici, akrilik bir fırça ve d-yemek cam da bir primer olarak kullanılabilir Ultra sorumluluk sabit. Tırnak uzatma için kiti bir ipucu-kutusu içerir. 100 İpuçları, iki yapıştırıcı 3 ml ve bir çivi kesici çivi. On Gül ağacı chopsticks ve 500 parça belgili tanımlık teklif etmek yuvarlak ile bir Zellettenrolle. Ayrıca kullanım için ayrıntılı talimatlar alacaksınız ki, mükemmel akrilik modelleme şekilde başka bir şey değildir. Biz ürünlerimizin yüksek kalitesi garanti. Bizim uzun süredir güven Üretici deneyim ve ikna kendinizi Ürünlerimiz, sen tamamen heyecan ve ikna olacaktır. Bizim kapsamlı yararlanmak Ve en güzel akrilik modeli Katmanlar oluşturun.

Boyutlar
+

0.279 Metre (m)
0.276 Metre (m)
0.139 Metre (m)

Mühür
+

Havada sertleşme

Sertleştirme cihazına gerek olmadan tırnak tasarımı: Doğal veya yapay tırnaklarınızı teknik cihazlar kullanmadan ve bir elektrik kaynağından bağımsız olarak güzelleştirin. Bu mühre sahip ürünler havada kendiliğinden sertleşir.

Görüşleri
+

Toplam inceleme

4.5517

Genel bakış

5
16
4
14
3
0
2
0
1
0

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€

nded uluslararası