Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Marş Setleri / Akrilik Seti

Akrilik Seti

Filter articles
Akrilik tırnak tasarım kitleri için başlangıç seti

Tırnaklarınızı, ancak doğal ihtişam içinde artık uzun pozlama sayesinde parlaklık ise donuk ve kırılgan hareket, daha sonra dinlenmek gerekir. Bu görünüm de yansıyor - Tırnak cilası, jeller, yapışkan sökücü ve kuru ve acı çekmelerine izin verme, tırnak saldırı. Eğer kamu dışarı çıkmak zorunda dağınık çivi ile hareket etmeden kurtarma izin verebilirsiniz doğal tırnak için yapay tırnak - Ama bu kalıcı bir durum olması gerekir. yapay tırnak tüm renk olsun, acente, gösteriş ve normalde doğal tırnak için uygulanacak mücevherler, parlak. Burada, hangi kurtarma böylece bağlı doğal tırnak üzerine yapıştırıcı ince bir tabaka ile yapay tırnak, - Koruma mekanik uyaranlara karşı dokunarak bilgisayarda günlük gibi, süpermarket veya benzeri de, nerede ek olarak.

Akrilik tırnaklardan daha iyi bilinen jel tırnak daha zordur. Onlar tozlar ve çözümleri ve tırnak üzerinde istikrarlı bir tabaka oluşturur, hangi tedavi, daha sonra doğal çivi gibi tedavi edilebilir olabilir, yapılırlar. Eğer şekil koyabilirsiniz, boyalı deldi ve değerli taşlarla süslü. Ve onlar sürece doğal tırnak ihtiyaçlarını kurtarmak uzun, güzel tırnaklar hatırlatmak olabilir.

Yelpazemizi size akrilik tırnak modelleme ihtiyacınız olan herşeyi sağlayan iki seti içerir. Kümesi ev kullanımı, profesyonel tırnak salonları ihtiyaçlarını diğer ve tasarımcı yapıcılar tırnak uyarlanmıştır. Modelleme yapay tırnaklar için ayrıntılı talimatlar sunuyoruz tamamlar.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€