Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Tırnak tasarım / Marş Setleri
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Marş Setleri

Filter articles
1 2
Nailart elmas 3x6mm Marş Setleri Nailart elmas 3x6mm
0,94 € *
-20%
Striper seti Marş Setleri Striper seti
3,27 € *
Çivi folyo - gümüş Marş Setleri Çivi folyo - gümüş
1,01 € *
-25%
Rhinestones kutusu Marş Setleri Rhinestones kutusu
3,57 € *
nded glamour çivi folyo çita Marş Setleri nded glamour çivi folyo çita
1,68 € *
-50%
YOUMAXX pedikür seti Marş Setleri YOUMAXX pedikür seti
dan 3,94 € *
Tirnak sanat  Marş Setleri Tirnak sanat
10,59 € *
Nail art 50 adet perçin. Marş Setleri Nail art 50 adet perçin.
1,58 € *
-30%
 Marş Setleri
2,34 € *
-20%
Parafin banyosu patik Marş Setleri Parafin banyosu patik
7,20 € *
Noel set 4 Marş Setleri Noel set 4
8,03 € *
Mozaik ipuçları Marş Setleri Mozaik ipuçları
7,45 € *

uygun alt kategori için seçiniz Marş Setleri:

Tırnak süsleme sanatı seti
Dikkatli bir şekilde monte tırnak sanat setleri tırnak tasarım yeni ve yaratıcı çeşitlerini etkinleştirin. Tırnak ürünleri çeşitli kümeleri üzerinden rahatça birleştirilebilir ve abartılı için doğal ve yapay tırnaklar üzerinde şık tasarımından tırnak hatırlatmak. Tek tek öğeleri kombinasyonları koordineli, uyumlu bir genel izlenim oluşturur.
Manikür Setleri
Her yer temiz tırnakları için gerekli manikür sade bir şekilde ayarlar. Pratik kümeleri için dosyalama ve parlatma, aynı zamanda tirnak kırpma araçları içerir. Kapsam ve boyutu bağlı olarak profesyonel tırnak Salonu, ev veya hızlı manikür derlemeler yolda.
Pedikür Setleri
Vücudun en önemli parçalarından birini ayarlar ayak bakım bakım sağlamak. Akıllı derlemeler güzel ve bakımlı ayaklar için gereken her şeyi içerir. Düzenli kullanımı ile ayakları sadece temiz ve güzel görünüyorsun ama çaba sağlam durmak ve iyi vücut duygusu teşekkür ederim.
Jel seti
UV jel büyük seçim ayarlayın ve Başlat premium aksesuarları ile yeni başlayanlar ve tirnak dükkanlar için ayarlar jel yol açtı. UV jel tırnak tasarım başlangıç setleri profesyonel tırnak jel ve LED için gerekli olan tüm ürünleri içerir. Ürünleri nded içeriyor. hiçbir MMA (Methylmethacrylate) Kümeleri için vardır...
Kalıcı Oje Seti
Tırnak tasarım bileşenleri tek tek bir araya getirmek önlemek isteyen yatıyor ile kalıcı oje seti bizim dükkandan. Karbon kaplama ve çeşitli iş aygıt özenle seçilmiş ile birlikte yeni başlayanlar için ideal. Setleri farklı renkler ve kombinasyonları uzun süreli renk kaplama içerir. Tam kapak gibi süslü tırnak sanat doğal tırnak üzerinde yeni çocuk oyun vardır.
Akrilik Seti
Tırnaklarınızı, ancak doğal ihtişam içinde artık uzun pozlama sayesinde parlaklık ise donuk ve kırılgan hareket, daha sonra dinlenmek gerekir. Bu görünüm de yansıyor - Tırnak cilası, jeller, yapışkan sökücü ve kuru ve acı çekmelerine izin verme,...
Örnek Seti
Yapay tırnakların üretimi kolay değildir ve pratik gerektirir. O aslında yapay tırnak modelleme öğrenmek isteyen olmadığından emin olan herkes, gereken jel veya satın almak için akrilik ürünler büyük miktarlarda ile pahalı bir set ama her şey için...
Aksesuarları ile yeni başlayanlar için donatım

Tırnak tasarım kitleri her şeyi profesyonel tırnak tasarımı gerek sağlar. setleri akıllıca ellerinde ışık ve tüm malzemeler dahil tırnak tasarım alanında çok yeni başlayanlar ki, araya getirilir. Öte yandan, profesyonel tırnak stüdyoları operatörleri yanı sıra profesyonel tırnak sanatçı yapımcıları paralarını almak: Kullanılan malzeme ve en yüksek kalitede ve tam Avrupa standartlarına uygundur. ürünleri ihtiyaçlarına cevap verebilecek, onlar size paranızın karşılığını garanti anlamına gelir üretici, doğrudan gelir.

Elbette için, kataloğumuza farklı tırnak tasarım kitleri bulacaksınız biz pratik hepsi bir arada kit birlikte tüm ihtiyaçları için sağlar. Akrilik jel setleri ve set ürün Vylet-Nails Jel ürünleri tırnak sanat tasarım setleri, tırnak tasarım ürünleri setleri ile akrilik setleri ilgili olarak ek olarak, olarak tırnak sanat tasarım şirketinin dolum sıra tasarım desenleri çivi. setleri kür üniteleri, zamanlayıcılar, gerekli tüm malzeme ve araçları içerir. Ipuçları ve iyi kalite ve diğer malzemeler üzerinde eşleştirilir yapıştırıcılar da dahildir. Yeni açılan Tırnak Salonları için birincil sistem olarak Böylece setleri özellikle ilgi çekicidir. Bizim ürün hemen hemen tüm ürünlerde olduğu gibi, yani bireysel siparişler daha ucuz setleri büyük miktarlarda sipariş ederken, Röle fiyat kullanır.

Nded e.K. ve ürün Hiçbir MMA (metil metakrilat) içerir.


Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası