Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler

Markalar

Size Vylet-Nails, Naileon, American Line, Youmaxx, Euro-Line, Konad, Promed, Hartmann, Elomed, NDED - Nail Design Exclusive Discovery gibi çok çeşitli, patentli ve kaliteli uluslararası markalar ve diğer birçok markadan oluşan geniş kapsamlı bir ürün yelpazesi sunuyoruz. 8000’in üzerinde markalı ürünlerimizden sizin için uygun olanını bulun. Sizin için en doğru olanı bulabilmeniz için ürünlerimizi çeşitli ebatlarda gönderiyoruz. Boş bir zamanınızda mağazamızı inceleyin, kesinlikle etkileneceksiniz.

nded

nail design exclusive discovery

Markamız düşük maliyetle yüksek kalite sunmaktadır. Yeni başlayanlar, tırnak bakım merkezleri ve perakendeciler için idealdir. Yoğun araştırmalar sonucu titizlikle elde edilmiş geniş nded ürün yelpazesinden faydalanın.

American-Line

Simply the best

‘Parmak uçlarınızdaki lüks’ buradaki sloganımızdır. Tırnaklarınızı ve müşterilerinizi en iyi Amerikan araştırmalarıyla şımartın. Araştırma departmanı ile çok tanınmış tırnak tasarımcıları arasındaki yoğun işbirliği bu markayı bugünkü lüks konumuna taşımıştır. Tırnak tasarımını seven herkesin rüyası olan American Line markamız tırnak tasarımını sanata dönüştürür.

Euro-Line

Solutions for beautiful

Dünyayı hedefleyen bir kalite markası. Popüler Euro-Line markamız tüm dünyada kullanılan ve satılan lider bir üründür. Günümüz tırnak tasarımı sektörünün yüksek taleplerini karşılayabilmek için yüreğimizi ve benliğimizi buradaki araştırmalarımıza koyduk. Kolay kullanım ve parlak sonuçlarla mutlu olacak ve büyüleneceksiniz. Rakipsiz fiyatlarla sahip olacağınız kalite ise müşterilerinizi keyiflendirecek.

Nail-Eon

Quality is our passion

Yüksek kalite ve teknik yeniliklerin yanı sıra, tüm aksesuarlarıyla birlikte mükemmel jel cilası da sunmaktayız. Burada her şey modern teknoloji ve en son araştırmalarla yapılır. Tüm NAIL-EON aygıtları TÜV-SÜD tarafından test edilmiştir ve en yüksek standartlarda üretilmektedir. NAIL-EON tüm aygıtları için 3 yıl garanti sunmaktadır.

Jel cilamız tırnaklarınıza dayanılmaz bir zarafet katar. Çok uzun ömürlü yoğunluğundan yararlanabileceğiniz bu ürünün geliştirilmesinin özünde sabır ve araştırma yatmaktadır. Dayanıklılık özelliğine sahip olsa da, tırnaklarınızdan jel cilasını nazikçe çıkartabileceğiniz ürünleri de sunmaktayız. Bu ürün bizim araştırma çabalarımızda bir kilometre taşıdır.

Sizlere en iyi tırnak törpüsünden en yeni UV lambasına kadar tırnak tasarımında kullanmak isteyeceğiniz her türlü teknik aygıtı sunuyoruz. Ürünlerimizin tümü TÜV-SÜD belgesine sahiptir ve kaliteyi ve memnuniyeti temsil eder. Bizler tarafından denenmiş ve test edilmiş ürünlerimizin kalitesi mükemmel olarak belirlenmiştir.

Vylet Nails

Award winning nails

Vylet Nails serimiz yüksek standartlarda çeşitli ürünler içerir. Araştırmalarımız kalite ve mükemmelliği üç ürün serisinde birleştirdi.

Vylet Nails Revolution

Vylet Nails Revolution kullanım kolaylığı ve son derece dayanıklılığın yanı sıra değer katmak isteyen tırnak tasarımcıları içindir. Markalı jelimizle isim yaparak tırnak tasarımında devrim yaratın.

Vylet Nails Elements

Grace yourself and your customers with the natural, elementary gloss of our Vylet Nails Elements series. The natural and the classic are united in a large selection of products. Benefit from the experience of well-known nail designers who have put their best knowledge into the research of these products.

Vylet Studio Edition

Style like a star! Hollywood’a özgü dokunuşlarla kendi tırnaklarınızda ve müşterilerinizin tırnaklarında zarafet yaratın. Birbirinden şık Vylet Nails tırnak bakımı ürünlerimizle hayal gücünüzün sınırlarını zorlayın. Yıllar süren araştırmalarımız sonucunda tırnaklarda cazibe, yüzlerde tebessüm yarattık.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası