Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Kozmetik / Sağlıklı Yaşam Aksesuarları
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10

Sağlıklı Yaşam Aksesuarları

Filter articles
Sağlıklı Yaşamın Rahatlatıcı Ve Keyif Verici Bir Hale Gelmesi İçin
Mutluluk ve rahatlama sağlıklı bir yaşamadan geçer. Sağlıklı bir yaşam bakımı günlük işlerden kurtulup küçük kaçamakları mümkün kılar. Masajdan pediküre, manikürden saunaya, buhar banyosundan kozmetik bakıma kadar, dinlenme ve sağlığa yararlı olan her şey sağlıklı yaşam terimi çerçevesinde özetlenmektedir. Uygulamanın yanısıra, ortam ve kullanılan yardımcı malzemeler bile önem taşıyan bir rol oynamaktadır. Kozmetik salonundaki bakım bile eğer havlular sert ve tırmalıyorsa ya da sıcak taş masajında yanlış derecede ısıtılmış taşlar kullanılıyorsa yarı rahatlatıcıdır ve tam yarar sağlayamaz. Bu yüzden bakımın keyif verici olması için sizlere sağlıklı yaşam aksesuar çeşitlerini sunuyoruz.  
Ürünlerimiz gerek evde ki gerekse stüdyoda ki profesyonel kullanımlara uygun olarak tasarlanmış, rahatlatıcı sağlıklı yaşamı mümkün kılmaktadır. Rahatlama hiç bu kadar kolay olmamıştı. Manikür ve pedikür aksesuarlarımız işi kolaylaştırıp bakımın daha da rahat olmasını mümkün kılmaktadır. Kozmetik ürünlerimizde aynı iddiayı taşımaktadırlar. Ruhunuzu hareketlendirin ya da müşterilerinizi yeni ısıtıcıdan çıkan ideal sıcaklıktaki taşlarla, taş masajı sunarak rahatlatın. Böylelikle günlük işler ve bekli de günlük endişeler keyif verici bir anda unutulabilir. Hayat böyle güzel olabilir ve bizim sağlıklı yaşam aksesuarlarımızla bilinçli bir şekilde hayattan keyif almada sizi destekliyoruz. Sağlıklı yaşam sadece vücut için rahatlama ve dinlenme değildir aynı zamanda ruhunuza bir ilaç gibidir. Sunduğumuz aksesuarlar ile hayatınızdaki günlük koşuşturmaları bir an için durdurabilir ve sizi sakin ve durgun bir su haline getirebilir. Burada ortam özellikle önemli bir rol oynamaktadır. Sadece hoş ve sakin bir ortamda dinlenme ve rahatlamanın keyfi çıkarılabilir. Bizim sağlık yaşam aksesuarlarımız bu beklentilere cevap verir niteliktedir ve tasarımda sade ve şık olmakla birlikte her oda konseptine uyundurulabilir. Rahat ve oturduğunuz yerden açılış saatlerini düşünmeden online mağazamızda gezintiye çıkarak ürünlerimizi keşfedin. Online mağazamız her gün istediğiniz saate hizmet sunmaktadır. Sağlıklı yaşam buradan alışveriş ile başlıyor. Rahatlayın ve ziyaret edin.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası