Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Kozmetik / Saç Bakımı
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
Elina saç pençe - kilit uzun ve gür saçları
Ayrıntılar
+

Bu saçları boyutu 8 x 3,5 cm her bir deniz kabuğu kabuk anımsatan ile Siyah ve kahverengi pençeleri. Geniş köşeli uzun ve gür saçları kafanın arkasına düzeltmek için özellikle uygundur.

İstikrarlı bahar ve kıvrık pençeleri

Saç pençeleri iki pençeli bir arada tutan güçlü bahar yanı sıra kavisli şekli sayesinde saç sıkı olsun. Bu bireysel diş birleştirin ve saç dışarı kayma olabilir değil ki emin olun. Ayrıca saç pençe yerinde kalır ve giyen tarihinin gevşetir değil. Biraz açık bir kabuk gibi küçük görünüyor dışında görüldü. Bahar 's görmek, ama gizli bir şekilde Siyah ve kahverengi isterseniz yoluyla kaybolur.

Gür saçlar için uygun özellikle

Bu saç pençeleri yemyeşil ve yoğun saç veya bukleler olan boyutları 8 x 3,5 cm ve nispeten büyük kalınlığı. A büyük küçük birçok saç, saç'ın pek çok dikkat çeken bir başka geniş bir alanda bile bu oldukça etkileyici saç aksesuarları tutmak için gereklidir. İnce ya da kısa saç ile kendini sonra hangi daha az dikkat çekiyor biraz daha ince saç pençe kullanılması önerilir.


Görüşleri
+

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası