Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
199 € tutarlı bir sipariş değerinden itibaren, kargo ücreti %50 indirimlidir
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Kozmetik / Saç Bakımı
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
4 - kısa ve uzun saçlar için saç aksesuarları Elina saç pençe ayarla
Ayrıntılar
+

Saç pençeleri kullanışlı aksesuar sadece kadar saçlarında değildir, Ayrıca kısa saç modelleri pratik saç aksesuarları ve şekillendirme ile doctored. Renkleri Siyah ve kullanışlı saç pençeleri 4 katılmak Brown özellikle gizli ayarlayın.


Uzun saç saç pençeleri

Gibi uzun saçlı bir veya daha fazla örgüler için özetlenmiş veya kabarık giyilir. Her zaman bulmak için tüm ipliklerini tamamen ve kalıcı olarak durdurmak saç onun BT, vermek için saç uzunluğu. Bu durumda, oyun ve sabitleme bireysel iplikçikleri saç saç pençeleri olsun. Daha kısa bir saçak veya farklı uzunlukta saç kesim etkili ve uyum içinde saç şekillendirme bütünleştirilebilir.

Kısa saç - düşündüğünden daha fazla stil seçenekleri!

Stil için olasılık vardır düşündüğünüzden daha kısa saç daha az kısıtlanmış. Yanı sıra geleneksel saç kremi ile balmumu veya jel saç pençeleri tüm hakkı için komik efektler yerler ilginç oluşturabilirsiniz. Böylece kabarık bir tür-ebilmek da var olmak kısa saçla conjure up veya bireysel kombine saç uzunluğu oluşturun. O zaman pençeleri kahverengi siyah saçları çok mütevazi ve hafif saç komik etkisi neredeyse görünmez elde edilen saç pençe 4 bir alıcı kullanmışlardır.

Görüşleri
+

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası