Online alışveriş sertifikalı
Bizim bilgi hattı: +49 (0) 2428/8198992
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
150'den fazla LED jelleri
Bir sipariş değeri 89 €, nakliye maliyeti veririz!
Siz burdasiniz: Kozmetik / Makyaj ve make up
Discount of 11,00 € from an order value over 99,00 € with Discountcode SUMMER2016
Indigo Rouge 5 g - ten rengi ve modeli yenileme
Ayrıntılar
+
Indigo Rouge 5 g için ince gün makyaj, ideal de akşam veya yorgun ve solgun cilt Laminasyon için uygulanabilir. Yüz sorunsuz modellenir, taze ve sağlıklı görünüyor. Düzgün uygulanan Rouge çaşitli güzel bir görünüm kazandırır.

Rouge - sınıf multimedya

Doğru sesi ve doğru teknoloji, Rouge bir yüz değil sadece taze izin ama aynı zamanda model. Yuvarlak yüzler daha az dolu, kendine özgü bir çene arka planda gerçekleşir görünür. Yapısı ve modeli için sağduyulu ve mat bir renk daha kullanılır. Yüz şeklinize bağlı olarak, Rouge sonra uygulanır. Uzun yüzler renkli aksan yatay hakkında elmacık kemikleri yüksek noktasından çok ince doğru uygulanırsa daha uyumlu görünür.

Hepsi doğru sesi üzerine bağlıdır

Rouge-meli var olmak gibi şatafatlı ve 1980'lerde göze çarpan, şimdi hafif tonları vardır. Makyaj doğal ve normal sınırlarda eseridir. Cilt tipi ve saç rengi hakkında kadınlar Rouge doğru tonu buluyor. Her zaman sıcak kırmızı tonları hafif sarı bölümü var. Narin Gül ipucu parlak bir cilt için ideal koyu türleri ayrıca renk paleti içine bile daha derin erişim ve allık pembe veya siyah gül ağacı seçin saç ve serin cilt tonu.
Görüşleri
+

Bu öğe için bu dilde bir yorum vardır.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı 40 değeri satın alma göz atabilirsiniz
5€
nded uluslararası