Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler
Siz burdasiniz: Kozmetik / Makyaj ve make up

Makyaj ve make up

Filter articles
Sabrina kalem Makyaj ve make up Sabrina kalem
0,41 € *
3,15 € / 100 g
-35%
Sahte kirpikler Makyaj ve make up Sahte kirpikler
1,58 € *
7,90 € / 100 g
YOUMAXX Kirpik Makyaj ve make up YOUMAXX Kirpik
dan 2,25 € *
22,50 € / 100 g
KONAD Make-up Pinsel Set Makyaj ve make up KONAD Make-up Pinsel Set
6,02 € *
-35%
Labello dudak Bakımı Makyaj ve make up Labello dudak Bakımı
3,32 € *
66,40 € / 100 g
Makyaj ve make up gibi maskara, ruj, toz ve krem gibi ucuz online mağazada alışveriş
Yazın, cilt taze hava ve güneşten dolayı doğal olarak taze bir tene sahiptir. Peki diğer mevsimlerde neler oluyor ya da yazın yağmur yağdığında? O zaman cilt çok hızlı bir şekilde solup renk veriyor. Ayrıca stres, hastalık, aşırı sıcak hava ve diğer çevresel faktörlerde ten ve cildin görüntüsünü etkileyebilirler. Böylelikle cilt parlaklığını kaybeder. Ama bu böyle olmak zorunda değildir. Zararlı maddelerden arındırılmış doğal kozmetik makyajı kırışıklıkları kapatarak cildinize bakım yapar ve cildinizin gerekli parlaklığı ve görüntü gücünü tekrar  kazanmasına yardımcı olur. Dudak kremi, dudak bakım kalemi, göz farı, allık, yapay kirpikler, maskara, kajal göz kalemi ve eyliner gibi, süsleyen kozmetikle yüzünüze daha çok ışıldıyan bir görüntü verebilirsiniz.
Günümüzde bir hoş görünüş hayatın her alanında önem taşımaktadır. Özellikle iş hayatında bakımlı görünmek çok önemlidir. Bio yağları gibi doğal mineraller içeren kozmetik makyaj mükemmel bir zemin yaratmanızı sağlar ve kişiliğinizi yansıtan taze bir cilt görüntüsü verir.  Akıcı bir makyaj, bir krem ya da hafif bir pudra da karar kılmak sizin arzularınıza ve tercihlerinize bağlıdır. Doğal bir görünümü tutturabilmek için yüz renginizle aynı renge sahip  makyaj seçmeniz gerekiyor. Çok koyu bir makyaj doğal bir görüntü vermemekle birlikte abes bir görüntü verecektir.
Gözlerinizin daha güzel ve büyük görünmesine kajal göz kalemi ve göz farı ile yardımcı olabilirsiniz. Bu bağlamda geçerli olan şey, akşam ve belirli günlerde dikkat çekmesi için yapılan fazla makyaja nazaran gündüz yapılan makyajın hafif ve doğal olmasına özen göstermektir. Heyecan verici bakışlara neden olan yapay kirpikler de dikkat çekicidirler. Allık ile yanaklarınızı vurgulayın. Online doğal kozmetik mağazamızdaki dudak bakım kalemi hassas dudaklara iyi bir bakım sağlar. Dudak kremi, dudak kalemi ve dudak parlatıcı ise renkli ve hoş bir aksan sağlamaktadırlar.
Sentetik madde içermeyen doğal kozmetik makyajımıza güvenin ve yüzünüze ışıltı veren cildiniz üzerindeki hoşluğu hissediniz. Bitki özü ve Bio yağları gibi doğal madde içeren ürünlerimiz sizi büyüleyip yüzünüzü güldürecektir. Makyaj ve make up gibi maskara, ruj, toz ve krem gibi ucuz online mağazada alışveriş.

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€