Bizim bilgi hattı:
+49 (0) 2428/8198992
Online alışveriş sertifikalı
Tüm aygıtlar üzerinde 3 yıl garanti
Satınalma hesabı & daha
49,00 € ya kadar hediyeler

Kariyer

Yenilikçilik özelliğimiz ve araştırmalarımız bize yalnızca dünyanın en geniş ürün yelpazesini sağlamakla kalmamış, aynı zamanda gerek kalite, gerekse ürün güvenliği açısından zamanının çok çok ilerisinde olan tırnak tasarımı ürünlerini ve aygıtlarını bünyemizde geliştirmemize olanak sağlamıştır.

Nded katıl

Parça başı iş yapma sözcüğü bize yabancıdır, zira çalışanlarımızın memnuniyetine çok önem vermekteyiz. Burada herkes, pozisyonu ne olursa olsun önemlidir. Siz de nded ailesine katılmak ister misiniz?

Kendi Online Shop - nded tarafından

Bir çevrimiçi mağaza açmak istiyorsunuz, ancak bunu nasıl kotaracağınızdan ya da hangi ürünleri sunacağınızdan emin değilsiniz. İzin verin, bunu sizin yerinize biz halledelim. Size, kendi ürünlerimizle başarılarınızı yaratma fırsatı sunuyoruz.

Kendi atölyesinde - nded tarafından

Eğitimli bir tırnak tasarımcısınız veya bu yolda oldukça fazla yol almış durumdasınız ve tırnak tasarım sanatınızı dünya ile paylaşmak istiyorsunuz. Durum böyleyse, kendi tırnak bakım merkezinizi açmalısınız. Ürünlerimiz ve desteğimiz bu düşünüzü gerçekleştirmenize yardımcı olabilir!

Özel sunar.Sadece senin için. Şimdi kaydolun Geçerli € çeki 31.12.2012 yılına kadar, bir kez kullanıcı değeri satın alma göz atabilirsiniz 40 €
5€
nded uluslararası